Wyniki KoRNO 2015

Przedstawiamy wyniki KoRNO 2015, który odbył się 29 sierpnia 2015.
Dziękujemy wszystkim Uczestnikom rajdu za udział oraz wspaniałą atmosferę, którą stworzyli na rajdzie.

(Przepraszam za wygląd tabeli, jak wrócę do domu, gdzie internetu nie trzeba nosić wiadrami, to poprawię :)) – Monika

TrasaKategoria Ilość PK Czas Miejsce Nazwisko Imię
P15J 7 04:44:37 1 Kosmala Ania Kossmmos Team (pusty)
05:30:54 2 Peciak Julia SG SQUAD Zabrze
P15O 7 01:21:38 1 Korzeniewski Łukasz UKA/Jurajska Jatka.pl Częstochowa
01:36:21 2 Jary Paweł 70 Świętochłowice
03:05:35 3 Szafran Dariusz (pusty) Tłuczań
03:05:38 4 Szafran Damian (pusty) Tłuczań
03:31:09 5 Ziębińska Karolina (pusty) Dąbrowa Górnicza
05:30:57 6 Peciak Zbigniew SG SQUAD Zabrze
P50K 11 06:16:21 1 Zimny Urszula (pusty) Krakowa
10 07:51:06 2 Mac Kamila Jak Mustangi Liszki
P50M 11 05:45:09 1 Korpula Grzegorz (pusty) Piekoszów
05:48:57 2 Waszkiewicz Tomasz W pogoni za duchem Dąbrowa Górnicza
05:53:15 3 Litwa Szymon O!Błędny Mysłowice
10 07:51:10 4 Malawski Filip Jak Mustangi Kraków
R100K 19 05:06:54 1 gruziel Magdalena Team360 Warszawa
05:49:29 2 Blank Danuta Towanda Biała Podlaska
06:13:58 3 Dudek Magdalena Motorola Solutions Kraków
06:18:15 4 Motyl-Adamczyk Agata Zdezorientowani Kraków
06:23:25 5 Pacek Karolina Team 360º Warszawa
06:46:07 6 Czarny Basia Szkoła Fechtunku ARAMIS Kraków
07:06:31 7 Adamczyk Ewa Zbieranina z Niesięcina Konstantynów Łódzki
07:38:59 8 Noga Dagmara Ghostbikers Będzin
07:42:45 9 Stachura Magdalena Wodzionka Chorzów
18 07:46:32 10 Nawrocka Olga Motorola Solutions Kraków
R100M NKL 14:00:00 NKL Niedośpiał Krzysztof (pusty) Dąbrowa Szlachecka
19 04:14:54 1 Buciak Piotr Team 360º Warszawa
04:36:05 2 Liszka Grzegorz Trezado BikeTires.pl Tychy
04:48:02 3 Walentowski Radosław LosMaruderos Skierniewice
04:49:40 4 KURZAK Janusz Nadleśnictwo Siewierz Zawiercie
04:56:43 5 Słomka Paweł KTR Bikeorient Pilchowice
05:04:07 6 Wieczorek Jarek Wieczorek Team Wrocław
05:04:10 7 Szawdzin Krzysztof (pusty) Wrocław
05:11:09 8 Strachowski Przemek (pusty) Ślądkowice
05:12:03 9 Bergier Tomasz Zgórmysyny Zielonki
05:12:10 10 Zadworny Tomasz Żart Chlewo
05:12:26 11 Hołdakowski Wojciech (pusty) Warszawa
05:13:02 12 Ligocki Tomasz Chop Ze Żelaza Triathlon Team Siemianowice Śląskie
05:31:00 13 Mirowski Łukasz (pusty) Wrocław
05:31:05 14 Herman-Iżycki Leszek (pusty) Warszawa
05:31:52 15 Senderek Łukasz Team 360° / OrientAkcja Tarnów
05:35:37 16 Moroń Artur Dziabnięci (pusty)
05:49:37 17 Wrona Łukasz Towanda Siedlce
05:54:14 18 Goroński Piotr T-MobileCyclingTeam Warszawa
05:54:23 19 Niewęgłowski Piotr AleNale.pl Wiktorów
05:55:23 20 Kot Maciej bajkers.com Kraków
06:05:50 21 Orszulski Maciej (pusty) Sosnowiec
06:05:55 22 Tyszkowski Roman Roman Tyszkowski Tychy
06:09:23 23 Turowski Adam (pusty) Ruda Śląska
06:10:05 24 Bluza Łukasz (pusty) Katowice
06:14:14 25 Niessner Piotr KS Kandaha Kraków
06:18:26 26 Adamczyk Bartosz Zdezorientowani Kraków
06:19:36 27 Staszewski Daniel (pusty) Dąbrowa Górnicza
06:42:36 28 Smejda Andrzej (pusty) Warszawa
06:46:04 29 Czarny Grzegorz Szkoła Fechtunku ARAMIS Kraków
06:58:35 30 Sójka Tomasz RKS Fiedorek Lubin
07:01:52 31 Stefański Tomasz Welocypedy Warszawa
07:02:58 32 RUTKOWSKI RAFAŁ only one Wiktorów
07:06:21 33 Maślanka Piotr Zbieranina z Niesięcina Łódź
07:06:33 34 Adamczyk Jarek Zbieranina z Niesięcina Konstantynów Łódzki
07:36:29 35 Kucharczyk Seweryn Żoraki Rybnik
07:37:06 36 Kapustka Wojciech Żoraki Żory
07:39:19 37 Żero Sebastian Ghostbikers Będzin
07:42:43 38 Pasiecznik Wojciech (pusty) Katowice
07:54:35 39 Rogoż Krzysztof Luxoft Team Kraków
07:54:38 40 Sabat Piotr Luxoft Team Kraków
07:59:03 41 Królikowski Roman totalnie niezorientowani Modlniczka
08:00:11 42 Duda Damian Megabaty Piekary Slaskie
08:00:21 43 Krzynowek Piotr Megabaty Chorzow
16 06:10:55 44 Rygalski Grzegorz Welocypedy Józefów
15 07:31:27 45 Niezgódka Bartosz Bez pośpiechu Warszawa
R40J 10 03:04:12 1 Gwóźdź Nikodem soffos.pl PIEKARY ŚLĄSKIE
03:04:15 2 MAŁOTA Maksymilian soffos.pl PIEKARY ŚLĄSKIE
03:06:09 3 OCHAL OSKAR Grupa Kolarska Zagłębie Sosnowiec Sosnowiec
05:32:25 4 Paciorek Robert Paciorki Katowice
8 05:00:30 5 Brulewska Agata cache crew Katowice
7 07:04:51 6 Kosmala Marta Kossmmos Team (pusty)
R40O 10 02:15:13 1 Foland Adam sklepnapieraj.pl Sulejówek
02:15:44 2 Ratuszny Adam Ghostbikers Będzin
02:15:46 3 Wieczorek Artur Ghostbikers Dąbrowa Górnicza
02:26:30 4 Bardzyński Przemek (pusty) Dąbrowa Górnicza
02:26:39 5 Leyko Konrad (pusty) Jaworzno
02:30:12 6 Kruczek Stanislaw Compass Krakow
02:31:44 7 Puchalski Tomasz (pusty) Kraków
02:47:03 8 Kubiczek Dominik (pusty) Dąbrowa Górnicza
03:04:10 9 Gwóźdź Paweł soffos.pl PIEKARY ŚLĄSKIE
03:06:11 10 OCHAL Mariusz (pusty) Sosnowiec
03:12:49 11 Łączkowski Michał Pgd Grupa Zawiercie
03:36:05 12 Rojek Paweł Wojownicze Żółwie Dąbrowa Górnicza
03:37:10 13 Marek Iwona Wojownicze Żółwie Będzin
03:37:18 14 Olejnik Remigiusz Wojownicze Żółwie Bolesław
03:51:22 15 Kania Jan Daleko od szosy Katowice
03:51:26 16 Reychman Kania Monika Daleko od szosy Katowice
04:00:43 17 Pielech Halina (pusty) Dąbrowa Górnicza
04:00:46 18 Pielech Janusz (pusty) Dąbrowa Górnicza
05:32:27 19 Paciorek Grzegorz Paciorki Wrocław
05:32:29 20 Paciorek Anna Paciorki Zabrze
8 05:00:32 21 Brulewska Małgorzata cache crew Katowice
7 07:04:49 22 Kosmala Mariusz Kossmmos Team (pusty)
5 04:44:38 23 Kosmala Ewa Kossmmos Team (pusty)

Pozdrawiamy!