Lista KoRNO 2017

Przedstawiamy listę startową na rajd KoRNO 2017:

L.p.

Trasa/kategoria

Nazwisko

Imię

Drużyna

Miasto

1

P15J

Czaicka

Lena

sanit-clean.pl

Oleśnica

2

P15J

Czaicka

Nadia

sanit-clean.pl

Oleśnica

3

P15J

Hajduk

Dominika

kturendy do meta

Oleśnica

4

P15J

Mazur

Oskar

Ekipa z Tarnowa

Tarnów

5

P15J

Mikler

Aleksander

RELIM – WeeRide – GUTO

Kraków

6

P15K

Gamrat

Marta

wciąż dajemy radę

SOSNOWIEC

7

P15K

Grzyb

Magdalena

wciąż dajemy radę

SOSNOWIEC

8

P15K

Jaruszowiec

Klaudia

Tworóg

9

P15K

Matujewicz

Daria

wciąż dajemy radę

Łaziska Górne

10

P15K

Mikler

Agnieszka

RELIM – WeeRide – GUTO

Kraków

11

P15K

Nieduziak

Magdalena

Bukowno

12

P15K

Szawdzin

Anna

Wrocław

13

P15K

Śliwińska

Agata

Baab i Malutki

GLIWICE

14

P15K

Tetlak

Magdalena

BYTOM

15

P15K

Wąsowicz

Katarzyna

Kraków

16

P15K

Wilczek

Magdalena

beboki

katowice

17

P15K

Ziebinska

Karolina

Dabrowa gornicza

18

P15M

Bloch

Patryk

BYTOM

19

P15M

Fedorczuk

Przemek

SOSNOWIEC

20

P15M

Gamrat

Paweł

wciąż dajemy radę

SOSNOWIEC

21

P15M

Knaś

Łukasz

F-team

PIEKARY ŚLĄSKIE

22

P15M

Mazur

Krzysztof

Ekipa z Tarnowa

Tarnów

23

P15M

Mondrzycki

Tomek

kturendy do meta

Wrocław

24

P15M

Serafin

Wiesław

wciąż dajemy radę

katowice

25

P15M

Wiktorowicz

Mateusz

LKS Górzanka Nawojowa Góra

Krzeszowice

26

P50K

Biłeńkij

Joanna

Lubliniec

27

P50K

Kubisz

Dorota

wkb meta lubliniec

Lubliniec

28

P50K

Makowska

Agnieszka

W pogoni za duchem

SOSNOWIEC

29

P50K

Malawska

Kamila

Velocilamy

Kraków

30

P50K

Patyk

Joanna

Chorzów

31

P50K

Witkowska

Ania

Klub Królika Stefana

katowice

32

P50M

BIAŁUCHA

SERGIUSZ

SAINT-GOBAIN SQUAD

BYTOM

33

P50M

Czechowicz

Dariusz

Dzikie Życie Run Team

Kraków

34

P50M

Kubisz

Tomasz

wkb meta lubliniec

Lubliniec

35

P50M

Malawski

Filip

Velocilamy

Kraków

36

P50M

Matuszek

Damian

Lubliniec

37

P50M

Mikler

Arkadiusz

RELIM – WeeRide – GUTO

Kraków

38

P50M

Musialik

Rafal

Lubliniec

39

P50M

Pręcikowski

Rysiek

Wieliczka

40

P50M

rosiński

zbigniew

wkb meta lubliniec

Lubliniec

41

P50M

Witkowski

Maciej

Klub Królika Stefana

katowice

42

R150K

Adamczyk

Ewa

Zbieranina z Niesięcina

Konstantynów Łódzki

43

R150K

Blank

Danuta

Towanda

Biała Podlaska

44

R150K

Czarny

Basia

Szkoła Fechtunku ARAMIS

Kraków

45

R150K

Dudek

Magdalena

Motorola Bike Team

Kraków

46

R150K

Dziedzic -Jabs

Justyna

Stare Niedobre Małżeństwo

Piastów

47

R150K

Falowska

Wioletta

Gajków

48

R150K

Hajduk

Lidia

Bez Skorka

Oleśnica

49

R150K

Klich

Sonia

SOSNOWIEC

50

R150K

Kot

Iwona

Wieliczka

51

R150K

Motyl-Adamczyk

Agata

Zdezorientowani

Kraków

52

R150K

Nieduziak

Angelika

Golcza

53

R150M

Adamczyk

Bartosz

Zdezorientowani

Kraków

54

R150M

Adamczyk

Jarek

Zbieranina z Niesięcina

Konstantynów Łódzki

55

R150M

Banaszkiewicz

Paweł

KTR BikeOrient

Wrocław

56

R150M

Banaszkiewicz

Piotr

KTR BikeOrient

Kraków

57

R150M

Baster

Przemysław

Kraków

58

R150M

Bedyk

Michał

IT Orient

Łódź

59

R150M

Bober

Bartłomiej

Harpagan

Gdynia

60

R150M

Brudło

Paweł

KTE Tranp

Warszawa

61

R150M

Buciak

Piotr

Team 360°

Warszawa

62

R150M

CIOSEK

Adam

JADE BO MI OJCIEC KAZALI

OPOLE

63

R150M

CIOSEK

Krzysztof

To ja kazali synowi

OPOLE

64

R150M

Cygan

Szymon

KK Cyklon Warszawa

Warszawa

65

R150M

Czarny

Grzegorz

Szkoła Fechtunku ARAMIS

Kraków

66

R150M

Dudek

Krzysztof

KW Kraków

Kraków

67

R150M

Fałowski

Rafał

Gajków

68

R150M

Firuta

Paweł

PG KMP WROCŁAW

Wrocław

69

R150M

Hajduk

Jacek

Bez Skorka

Oleśnica

70

R150M

Herman-Iżycki

Leszek

Warszawa

71

R150M

Hołdakowski

Wojciech

Warszawa

72

R150M

Jabłoński

Janusz

UKS Kometa Gliwice

GLIWICE

73

R150M

Jabs

Sławomir

Stare Niedobre Małżeństwo

Piastów

74

R150M

Jacak

Andrzej

IT Orient

Łódź

75

R150M

Kapustka

Wojciech

ArsBona

Żory

76

R150M

Kawecki

Dariusz

ETISOFT BIKE TEAM

Zabrze

77

R150M

Kawecki

Wiktor

Pałęgi

78

R150M

Koperski

Piotr

Tańczący z kompasem

Milanówek

79

R150M

Kostrzewa

Jacek

Tańczący z kompasem

Kalisz

80

R150M

Kot

Maciej

bajkers.com

Kraków

81

R150M

Kowalski

Krzysztof

Orient Express

Wołów

82

R150M

Książek

MIKOŁAJ

Kraków

83

R150M

Kwaśnik

Grzegorz

Midlife Crisis

Kraków

84

R150M

Małodobry

Wojciech

OMEGA-MIECHÓW

Miechów

85

R150M

Niewęgłowski

Piotr

Wiktorów

86

R150M

Pasiecznik

Wojciech

Förhudsförträngning

katowice

87

R150M

Pluciński

Dominik

SOSNOWIEC

88

R150M

Rudnicki

Mariusz

Orient Express

Wołów

89

R150M

Rygalski

Grzegorz

Welocypedy

Józefów

90

R150M

Samorodny

Wojciech

Świerklaniec

91

R150M

Senderek

Łukasz

Piachulec Orient

Warszawa

92

R150M

Skorupowski

Jacek

Cenzus Pro MTB Team

Kwirynów

93

R150M

Smejda

Andrzej

Warszawa

94

R150M

Sójka

Tomasz

RKS Fiedorek

Lubin

95

R150M

Stefanski

Tomasz

Welocypedy

Warszawa

96

R150M

Szawdzin

Krzysztof

Wrocław

97

R150M

Szymczyk

Leszek

SOSNOWIEC

98

R150M

Towarek

Ireneusz

KOMETA Gliwice

GLIWICE

99

R150M

Walczak

Karol

Midlife Crisis

Kraków

100

R150M

Walentowski

Radosław

LosMaruderos

Skierniewice

101

R150M

Wasiak

Gerard

Cenzus Pro MTB Team

Warszawa

102

R150M

Wieczorek

Jarosław

Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia

Wrocław

103

R150M

Witkowski

Marcin

SONY MTB TEAM

Warszawa

104

R150M

Wojciechowski

Adam

Piastów

105

R150M

Żółty

Dawid

Tychy

106

R50J

CIEPLAK

Maciej

CZĘSTOCHOWA

107

R50J

CIEPLAK

MIKOŁAJ

CZĘSTOCHOWA

108

R50J

danielewski

kacper

katowice

109

R50J

Gwóźdź

Nikodem

mmBike

PIEKARY ŚLĄSKIE

110

R50J

Kowalczyk

Zuzanna

SOSNOWIEC

111

R50J

OCHAL

Oskar

SGTR

SOSNOWIEC

112

R50J

Tarasin

Ignacy

Będzin

113

R50K

Kołodziej

Marta

Vajra Team

Klucze-Kwaśniów Dolny

114

R50K

Krybus

Martyna

Kosztowskie pany

Chorzów

115

R50K

Kubrycht

Agnieszka

Kraków

116

R50K

Kucza

Agnieszka

Pędzące Ślimaki

Kąty Wrocławskie

117

R50K

Maksym

Sylwia

El Toro

Madrid

118

R50K

Piekoszowska

Anna

Wandrusy z Żor

Żory

119

R50K

Piekoszowska

Mirosława

Wandrusy z Żor

Żory

120

R50K

Pijet

Hanna

Ekipa bez silnika

Bukowiec

121

R50K

Pytka

Aleksandra

Chorzów

122

R50K

Rychlik

Anna

OrientAkcja

Łódź

123

R50K

Sambor

Małgorzata

DobreBajki

Zaborów

124

R50K

Skrzęta

Iwona

Korba Team

Warszawa

125

R50K

Słota

Barbara

Tarnowskie Góry

126

R50K

Stoch

Marzena

Kraków

127

R50K

Szklarska

Magdalena

Kosztowskie pany

Żywiec

128

R50K

Wardziak-Białoszkiewicz

Małgorzata

Przyczłapy do bulbulatora

Jelcz-Laskowice

129

R50M

Albrecht

Robert

Kosztowskie pany

katowice

130

R50M

Białoszkiewicz

Grzegorz

Przyczłapy do bulbulatora

Jelcz-Laskowice

131

R50M

danielewski

miłosz

katowice

132

R50M

Dąbrowski

Przemysław

Aktywni Kamieńsk

Bełchatów

133

R50M

Goleśny

Kamil

Kosztowskie pany

Mysłowice

134

R50M

Gromulski

Krzysztof

DobreBajki

Warszawa

135

R50M

Gwóźdź

Paweł

mmBike

PIEKARY ŚLĄSKIE

136

R50M

Herzyk

Jarosław

nie zrzeszony

Bielsko-Biała

137

R50M

Howis

Daniel

H – team

Tychy

138

R50M

Janusz

Bartłomiej

Ruda Śląska

139

R50M

Jasonek

Jerzy

Zdrowe Ceny Racing Team

Niepołomice

140

R50M

Kazimierczak

Tomasz

Zdradzieckie Mordy

katowice

141

R50M

Kołodziej

Sebastian

Vajra Team

Klucze-Kwaśniów Dolny

142

R50M

Kowal

Paweł

Wojkowice

143

R50M

Kowalczyk

Krzysztof

SOSNOWIEC

144

R50M

Król

Marek

Kosztowskie pany

Mysłowice

145

R50M

Krzesa

Radek

El Toro

Madrid

146

R50M

Kubrycht

Michał

Kraków

147

R50M

Kucza

Jarek

Pędzące Ślimaki

Kąty Wrocławskie

148

R50M

Laskowski

Arkadiusz

Wojkowice

149

R50M

Matura

Grzegorz

Wojkowice

150

R50M

Matuszek

Arkadiusz

PTC Pabianice

Pabianice

151

R50M

Musioł

Radosław

Agrimensor

GLIWICE

152

R50M

OCHAL

Mariusz

SGTR

SOSNOWIEC

153

R50M

Olbrycht

Janusz

OLBnO

Warszawa

154

R50M

Pach

Mateusz

OrientAkcja

Łódź

155

R50M

Perliński

Andrzej

OrientAkcja

Łódź

156

R50M

Piekoszowski

Artur

Wandrusy z Żor

Żory

157

R50M

Piekoszowski

Stefan

Wandrusy z Żor

Żory

158

R50M

Poniszowski

Szymon

mmBike

PIEKARY ŚLĄSKIE

159

R50M

Puchalski

Tomasz

Królewskie

160

R50M

Pytka

zbigniew

Chorzów

161

R50M

Pytlik

Wojciech

katowice

162

R50M

Ratuszny

Adam

Ghostbikers

Będzin

163

R50M

Sikora

Przemysław

AT Sport

Ustroń

164

R50M

Sobota

Mateuss

Ruda Śląska

165

R50M

Sobota

Rafał

Ruda Śląska

166

R50M

Stoch

Marek

Kraków

167

R50M

Tułak

Krzysztof

Pędzące Ślimaki

Środa Śląska

168

R50M

Wiśniewski

Wojciech

Zdradzieckie Mordy

SOSNOWIEC

169

R50M

Zieliński

Paweł

beboki

Bydgoszcz

170

R50M

Złotnicki

Maciej

Kielce

 

 

Zapraszamy do zapisów.