Lista startowa

Jesienne Beskidzkie KoRNO 2015 – lista startowa.

Trasa piesza 15 km:

L.p. Imię Nazwisko Nick Drużyna Miasto
1 Jarosław Waluda Browerowy dymek Dąbrowa Górnicza
2 Grzegorz Paciorek 120+ Hektary
3 Anna Paciorek 120+ Hektary
4 Robert Paciorek 120+ Hektary
5 Agnieszka Gibiec 120+ Wien
6 Wojciech Schwiertz 120+ Wien
7 Janek Schwiertz 120+ Wien
8 Franek Schwiertz 120+ Wien
9 Marcin Piontek 120+ Łódź
10 Anna Urbanek-Piontek 120+ Łódź
11 Marta Piontek 120+ Łódź
12 Barbara Tatoń Bielsko-Biała
13 Marta Durlak Pisarzowice
14 Emilia Stawowska 120+ Katowice
15 Wiktor Stawowski 120+ Katowice
16 Anna Stawowska 120+ Katowice
17 Łukasz Stawowski 120+ Katowice
18 Dominik Kubiczek Dąbrowa Górnicza
19 Dagmara Noga Ghostbikers Będzin
20 Marta Noga Abu Ghostbikers Czeladź
21 Anna Szczerbińska 120+ Warszawa-Powsinek
22 Mariusz Szczerbiński 120+ Warszawa-Powsinek
23 Hanna Szczerbińska 120+ Warszawa-Powsinek
24 Franciszek Szczerbiński 120+ Warszawa-Powsinek
25 Wojciech Kapustka Żoraki Żory

Trasa piesza 50 km:

L.p. Imię Nazwisko Nick Drużyna Miasto
1 Estera Szczepańska Esti Mantus Nuclear Team Sosnowiec
2 Przemysław Gruszewicz MetalowyGeolog Nuclear Team Sosnowiec
3 Tomasz Lisiecki Wrocław
4 Krzysztof Rogoż Rogozzo Luxoft Team Kraków
5 Artur Moroń Art Dziabnięci Chorzów
6 Maciej Widera Wodzionka Chorzów

Trasa rowerowa 40 km:

L.p. Imię Nazwisko Nick Drużyna Miasto
1 OSKAR OCHAL OSKIPOLSKI Grupa Kolarska Zagłębie Sosnowiec SOSNOWIEC
2 MARIUSZ OCHAL Mariotruck Loża Szyderców SOSNOWIEC
3 Nikodem Gwóźdź ricker speed bikers Piekary Śląskie
4 Maksymilian Małota maxx speed bikers Piekary Śląskie
5 MAGDALENA PUCHALA MIERZECICE
6 JULIA BADIURA MIERZECICE
7 Paulina Wierzbicka Polly Speleoklub Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza
8 Paweł Gwóźdź Pablaris speed bikers Piekary Śląskie
9 Adam Ratuszny Ghost Ghostbikers Będzin
10 Przemek Bardzyński pon3ek Dąbrowa Górnicza
11 DOROTA PUCHALA MIERZECICE
12 Sebastian Żero Ghostbikers Będzin
13 Maciej Halski Orzesze
14 Włodzimierz Matejuk Katowice
15 Krzysztof Ramczyk Katowice
16 Tomasz Puchalski Poochaty Królewskie
17 Sławomir Woldański slawol Katowice
18 Anna Peterek JesteśPozaTrasą Dąbrowa Górnicza
19 Robert Melon JesteśPozaTrasą Dąbrowa Górnicza

Trasa enduro 40 km:

L.p. Imię Nazwisko Nick Drużyna Miasto
1 OSKAR OCHAL OSKIPOLSKI Grupa Kolarska Zagłębie Sosnowiec SOSNOWIEC
2 MARIUSZ OCHAL Mariotruck Loża Szyderców SOSNOWIEC
3 Nikodem Gwóźdź ricker speed bikers Piekary Śląskie
4 Maksymilian Małota maxx speed bikers Piekary Śląskie
5 MAGDALENA PUCHALA MIERZECICE
6 JULIA BADIURA MIERZECICE
7 Paulina Wierzbicka Polly Speleoklub Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza
8 Paweł Gwóźdź Pablaris speed bikers Piekary Śląskie
9 Adam Ratuszny Ghost Ghostbikers Będzin
10 Przemek Bardzyński pon3ek Dąbrowa Górnicza
11 DOROTA PUCHALA MIERZECICE
12 Sebastian Żero Ghostbikers Będzin
13 Maciej Halski Orzesze
14 Włodzimierz Matejuk Katowice
15 Tomasz Puchalski Poochaty Królewskie
16 Sławomir Woldański slawol Katowice
17 Anna Peterek JesteśPozaTrasą Dąbrowa Górnicza
18 Robert Melon JesteśPozaTrasą Dąbrowa Górnicza
19 Krzysztof Ramczyk Katowice
20 Olga Nawrocka Motorola Solutions Kraków

Trasa rowerowa 100 km:

L.p. Imię Nazwisko Nick Drużyna Miasto
1 Marzka Janerka Moroń Dziabnięci Chorzów
2 Agata Motyl-Adamczyk Zdezorientowani Kraków
3 Bartosz Adamczyk Zdezorientowani Kraków
4 Magdalena Dudek Motorola Solutions Kraków
5 Maciej Kot bajkers.com Kraków
6 Daniel Staszewski oi punx Dąbrowa Górnicza
7 Wojtek Małodobry OMEGA-Miechów Miechów
8 Wojciech Pasiecznik CSC Adventure Academy Katowice
9 Adam Ślązak Chaszczojeźdźcy Katowice
10 Piotr Pisarek Kraków

Zapraszamy do udziału w rajdzie!