Lista startowa Będzińscy Tropiciele Przygód

Przedstawiamy listę uczestników rajdu Będzińscy Tropiciele Przygód. Lista aktualizowana jest co kilka dni. Wpisanie na listę startową odbywa się po uiszczeniu opłaty startowej na konto Współorganizatora. Jej wysokość uzależniona jest od wieku uczestnika: Dzieci i Młodzież poniżej 18 roku życia – 5 zł; Osoby od 18 lat – 10 zł. Opłatę startową należy przesłać przekazem lub przelewem na konto: FHU Rowerowa Norka Monika Kosmala ING Bank Śląski: 29 1050 1272 1000 0091 3222 2689 z dopiskiem: Będzińscy Tropiciele + imię i nazwisko osoby/osób za które wysyłana jest opłata startowa.

L.p. Nazwisko Imię Nick Drużyna
1 Adamczyk Bartosz Zdezorientowani
2 Baniak Karol
3 Bardzyński Przemek pon3ek
4 Barnaś Łukasz
5 Bednarczyk Marcin
6 Bednarczyk Hanna
7 Bednarczyk Patryk
8 BEDNARCZYK RAFAŁ RAFBED
9 Bętkowska Ewelina
10 Biłeńkij Joanna
11 Bogdan Robert Rengers
12 CIEPLAK TOMASZ CIORAN NIE KRADNĘ, NIE ZABIJAM, NIE WIERZĘ
13 CIEPLAK MIKOŁAJ NIE KRADNĘ, NIE ZABIJAM, NIE WIERZĘ
14 CIEPLAK MACIEK
15 CIEPLAK ANNA MATKA BOLESNA NIE KRADNĘ, NIE ZABIJAM, NIE WIERZĘ
16 Cieślicki Mateusz
#ADR! #ADR! #ADR! #ADR! #ADR!
17 Czarny Basia Szkodnik Szkoła Fechtunku ARAMIS
18 Czarny Grzegorz Szczór Szkoła Fechtunku ARAMIS
19 Czernik Robert Robredo Ghostbikers
20 Dawid Trojanowski ASR
21 Duchnowska Małgorzata Warchlaczki
22 Duchnowski Mateusz Warchlaczki
23 Duchnowski Marek Warchlaczki
24 Dudek Katarzyna camel
25 Dulik Marcin
26 Dura Grzegorz Jesteś Poza Trasą
27 FIDERKIEWICZ RENATA
28 Filipiak Edyta Edith FFF
29 Filipiak Bartłomiej Bart FFF
30 Filipiak Krzysztof Krzyś FFF
31 Frankowicz Magdalena
32 Frankowicz Arkadiusz Frani
33 Gębski Grzegorz
34 Gębski Marek
35 Ginko Justyna Jusi Kajmysom
36 Gocyła Piotr eSKY Rally Team
37 Gomółka Adrian
38 Gomółka Justyna Wojownicze Ślimaki
39 Góralski Łukasz graaL
40 Górka grzegorz
41 Gwóźdź Nikodem nicorico soffos.pl
42 Gwóźdź Paweł pablaris soffos.pl
43 Habryn Emilia Anett Victory
44 Hajek Sebastian
45 Huzior Roman romus
46 Huzior TYmon blaskowich tata z Tymem
47 JAGUSIAK KAMIL ASR
48 Janaczyk Bartek
49 Jedynak Teresa
50 Jurczak Maciej Łydek Spróchiałe Łydki
51 Kaleta Piotr kabulek
52 Kamieniarz Magdalena madzia
53 Kamieniarz Piotr piotr
54 Kania Jan strasznik daleko od szosy
55 Kapustka Wojciech Żoraki
56 Kawecka Barbara JBMIP
57 Kawecka Izabela JBMIP
58 Kawecka Patrycja JBMIP
59 Kawecki Jarosław JBMIP
60 Kawecki Maciej JBMIP
61 Kazior Anna Krejzole
62 Kłodawski Piotr kiri
63 Kochan Jacek ABIS
64 Kotas Arkadiusz Sting1975
65 Kowalczyk Krzysztof Kowalczyk Debiutanci
66 Kowalczyk Zuzanna Debiutanci
67 Kowalczyk Mateusz debiutanci
68 Kozłowska Aneta
69 Kros Aleksander
70 Kros Przemysław
71 Krukiewicz Tomasz
72 Krzysztofczyk Agata Yagata Rabidus
73 Kucharczyk Seweryn Żoraki
74 Kucia Krzysztof Jura w 4 PORY roku
75 Kupis-Kwiecień Martyna rowerzyści
76 Kwiecień Małgorzata rowerzyści
77 Ligocki Tomasz Bajtel i Chop Ze ŻELAZA
78 Ligocki Mateusz Bajtel i Chop Ze ŻELAZA
79 Małota Maksymilian maxx soffos.pl
80 Marek Iwona
81 Masłowiec Robert Anett Victory
82 Massalska Justyna
83 Melon Robert Jesteś Poza Trasą
84 Michta Jarosław ABIS
85 Michta Krystian ABIS
86 Miglus Artur amigbe
87 Miglus Kacper amigbe Miglus TEAM
88 Motyl-Adamczyk Agata Zdezorientowani
89 Nawrocka Olga Motorola
90 Niewiara Marek
91 Noga Marta Abu Rabidus
92 Olejnik Remigiusz
93 Olewicz Grażyna Faneczka Spróchniałe Łydki
94 Onderka Robert
95 Orszulski Maciej
96 Paduszyński Piotr
97 Panok Wiktor Anett Victory
98 Patas Magdalena
99 Peterek Anna Jesteś Poza Trasą
100 Popiołek Tomasz Tomasson 76
101 Puchalski Tomasz
102 Pytel Marek Mozo
103 Pytlik Wojciech Wojtek Loczywiscie
104 Ratuszny Adam Ghost Ghostbikers
105 Reychman-Kania Monika mamusia Cypiska daleko od szosy
106 Rojek Paweł
107 Rózycki Krzysztof Krejzole
108 Rózycki Szymon Krejzole
109 Sagan Anna
110 Skłodowski Dawid
111 Sosfa Justyna
112 Stojak Maciej
113 Straszak Andrzej
114 Straszak Dorota
115 Straszak Aleksandra
116 Strumińska Dorota
117 Szczygieł Maciej
118 Szproch Paweł
119 Szproch Agnieszka
120 Szproch Jakub
121 Śliz Zbyszek
122 Tarasin Aleksander
123 Tarasin Ignacy
124 Tkacz Magdalena
125 Tkaczyk Kinga
126 Tkaczyk Urszula
127 Tkaczyk Robert
128 Tołaj Robert Krejzole
129 Tołaj Michał Krejzole
130 Tołaj Bartosz Krejzole
131 Twardzik Marta YelloBike
132 Tyszkowski Roman rot Roman Tyszkowski
133 Wędrychowicz Karolina Karo
134 Więcław Agnieszka
135 Wojciechowska Aneta Anett Viktory
136 Wojciechowski Aleksander Anett Victory
137 Wybraniec Marek ASR
138 Zagdańska Marta
139 ZAGÓRNA ANETA ZDOBYWCY SKARBÓW
140 ZAGÓRNY ALEKSANDER ZDOBYWCY SKARBÓW
141 ZAGÓRNY JANUSZ ZDOBYWCY SKARBÓW
142 Zapart Katarzyna rowerzyści
143 Zapart Konrad rowerzyści
144 Zapart Sara rowerzyści