Lista startowa Dębowy Włóczykij

Prezentujemy listę osób, które mają zagwarantowany pakiet startowy w Dębowym Włoczykiju:

Piesza

Drużynowa Rodzinna (drużyna z osobą do 16 roku życia)

Imię

Nazwisko

Piotr

Badoń

Bartosz

Badoń

Łukasz

Bardzyński

Aleksandra

Czaicka

Nadia

Czaicka

Lena

Czaicka

Seba

Czaicki

Anita

Jankowska

Martyna

Jankowska

Dagmara

Jankowska

Maja

Jaworska

Krzysztof

Jaworski

Iwona

Kapustka

Zofia

Kapustka

Magdalena

Korkosz

Nikola

Korkosz

Nataniel

Korkosz

Kasia

Korzeniowska

Hania

Korzeniowska

Łukasz

Korzeniowski

Małgorzata

Kostuch

Patryk

Kostuch

Filip

Kostuch

Jacek

Kostuch

Tomasz

Kowal

Zofia

Kowal

Hanna

Kowal

Antoni

Kowal

RENATA

KRZYŻAK

SEBASTIAN

KRZYŻAK

MALWINA

KRZYŻAK

Edyta

Latos

Nikodem

Latos

Natalia

Latos

Mariusz

Latos

Agnieszka

Makowska

Krzysztof

Makowski

Anna

Puchalska

Hanna

Puchalska

Tomasz

Puchalski

Ryszard

Sikora

Marek

Sikora

Joanna

Sikora

Justyna

Stachura-Badoń

Małgorzata

Świerczewska

Jan

Świerczewski

Ignacy

Tarasin

Sandra

Wysługocka

Piesza

Kobiety

Imię

Nazwisko

Aleksandra

Dolezik

Magdalena

Hyla

Karolina

Kubik

Daria

Latosińska

Ewa

Misterka

Natalia

Pasternak

Anna

Tuchowska

Karolina

Ziębińska

Piesza

Mężczyźni

Imię

Nazwisko

Roman

Blimke

Robert

Fojt

KRZYSZTOF

KRZYŻAK

Rafał

Kubik

Maciej

Witkowski

Rowerowa

Kobiety

Imię

Nazwisko

Paulina

Bigaj

Gabriela

Ciesiełkiewicz

Agnieszka

Dudek

Agnieszka

Franke

Marzka

Janerka

Anna

Kałuża

Anna

Palińska

Anna

Pawlak-Wojtal

Dorota Przybyłka

Przybyłka

Małgorzata

Ratajczak

Iwona

Saternus

Justyna

Suchecka

Anna

Szkarłat

Anna

Wilk

Rowerowa

Mężczyźni

Imię

Nazwisko

lukasz

bluza

Piotr

Gocyła

Paweł

Gwóźdź

Artur

Kapusta

Krzysztof

Kopel

Krzysztof

Krystek

Dominik

Kubiczek

Marcin

Lalewicz

Mariusz

Nastuła

Dariusz

Rank

Mariusz

Słaboń

Mateusz

Sobota

Wojciech

Wiśniewski

Tomasz

Wojtal

Rowerowa

Drużynowa Rodzinna (drużyna z osobą do 16 roku życia)

Imię

Nazwisko

Magdalena

Bober

Joanna

Borek

Paulina

Borek

Agnieszka

Bysiec

Radosław

Bysiec

Maja

Bysiec

Jagoda

Bysiec

Adrianna

Chmielowska

Aneta

Dors

Hanna

Dors

Mariusz

Dors

Łukasz

Dudek

Julia

Dudek

Justyna

Dudek

Bożena Gruszczyńska

Gruszczyńska

Nikodem

GWÓŹDŹ

RENATA

Habryn

Emilia

Habryn

Mariusz

Habryn

Dariusz

Jakubczyk

Natalia

Jakubczyk

Amelia

Jakubczyk

Julia

Jakubczyk

Dorota

Jakubczyk

Adam

Juszczak

Agnieszka

Juszczak

Nikodem

Juszczak

Wojciech

Kapustka

Rafał

Kapustka

Marta

Kosmala

Mariusz

Kosmala

Anna

Kula

Łukasz

Kula

Julia

Kula

Maja

Kula

Alicja

Nalepa

Jan

Nalepa

Michał

Nowacki

Rafał

Ponikiewicz

Wojciech

Pasiecznik

Emilia

Staszewska

Anna

Staszewska

Daniel

Staszewski

Grzegorz

Suchecki

Ryszard

Suchecki

Ignacy

Suchecki

ALDONA

SUSKA

JAGODA

SUSKA

KRZYSIU

SUSKI

Beata

Szabranska

Mateusz

Szabrański

Artur

Tomza

Marek

Trębacz

Adam

Wesołowski

Mikołaj

Wesołowski

Krzysztof

Wróbel

Jakub

Wróbel

Wiktor

Zmarzły

Katarzyna

Zmarzły

Robert

Zmarzły

Wojtek

Zmarzły

W przypadku, gdy zrezygnują Państwo z udziału w rajdzie prosimy o powiadomienie nas o tym fakcie mailowo – zwolnimy wtedy miejsce osobom chętnym.

Przypominamy, że dzieci poruszające się w przyczepkach, wózkach, przy pomocą holi startujące w rajdzie są klasyfikowane wraz z opiekunem (w takiej kategorii jak opiekun ciągnący przyczepkę, wózek). Takie dzieci nie otrzymują odrębnego pakietu startowego (mogą korzystać z pakietu startowego opiekuna, można także zabrać dodatkowy prowiant i przygotować na miejscu grillowym). Podczas zapisów prosimy w uwagach podać imię i nazwisko dziecka i informacje, że będzie startować wraz z opiekunem, po takim zgłoszeniu dziecko na pamiątkę otrzyma dyplom z informacją o ilości zdobytych punktów.

Dzieci startujące o własnych siłach (pieszo lub rowerem) zapisujemy odrębnym zgłoszeniem – dziecko otrzyma wtedy pełny pakiet startowy.

Zapraszamy na rajd w dniu 3 maja 2018 do Centrum Sportów Letnich i Wodnych do Parku Zielona (ul. Letnia 9). Pakiety startowe będą wydawane od godziny 11:00 do godziny 12:30.
PAKIETY NIEODEBRANE DO GODZINY 12:30 ZOSTANĄ PRZEKAZANE INNYM OSOBOM CHĘTNYM.

Do zobaczenia na rajdzie!