Lista startowa Dębowy Włóczykij 2015

Nazwisko
Imię
Nazwa drużyny
Trasa
Kategoria
Wiśniewski
Wojciech
rowerowa 40 km
mężczyźni
Górecka
Lucyna
RWD Team
rowerowa rekreacyjna 15 km
kobiety
Górecki
Marcin
RWD Team
rowerowa rekreacyjna 15 km
mężczyźni
Kozłowski
Rafał
Ghostbikers
nie wybrano
nie wybrano
Jędrzejkiewicz
Łukasz
Rowerem Po Zdrowie
rowerowa 40 km
mężczyźni
Peterek
Anna
JestesPozaTrasa
rowerowa 40 km
kobiety
Melon
Robert
JestesPozaTrasa
rowerowa 40 km
mężczyźni
Dura
Grzegorz
Jestes Poza Trasą
rowerowa 40 km
mężczyźni
Kucharski
Przemysław
GHOSTBIKERS
rowerowa 40 km
mężczyźni
Ratuszny
Adam
Ghostbikers
rowerowa 40 km
mężczyźni
Wodecki
Grzegorz
Begżal Wodecki Rolety
rowerowa 40 km
mężczyźni
Chyżyńska
Katarzyna
rowerowa 40 km
kobiety
Redman
Grzegorz
rowerowa 40 km
mężczyźni
Chyżyńska
Barbara
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Kuś-Chyżyńska
Natasza
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Płonka
Marcin
macmar
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Obuchowski
Robert
rowerowa 40 km
mężczyźni
Obuchowska
Małgorzata
rowerowa 40 km
kobiety
Obuchowska
Kinga
rowerowa 40 km
kobiety
Obuchowski
Damian
rowerowa 40 km
mężczyźni
Górka
Grzegorz
rowerowa 40 km
mężczyźni
Ziębińska
Karolina
piesza 15 km
kobiety
Huzior
Ela
piesza 15 km
nie wybrano
Huzior
Tymon
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Wolińska-Parada
Violetta
PAVIO
rowerowa 40 km
kobiety
Kozioł
Paweł
PAVIO
rowerowa 40 km
mężczyźni
Kozioł
Paulina
PaKa
rowerowa rekreacyjna 15 km
kobiety
Zajdlicz
Kacper
PaKa
rowerowa rekreacyjna 15 km
mężczyźni
Koloda
Zbyszek
Wojownicze Ślimaki
piesza 15 km
mężczyźni
Gomółka
Justyna
Wojownicze Ślimaki
piesza 15 km
kobiety
Bardzyński
Przemysław
rowerowa 40 km
mężczyźni
Płusa
Marcin
Ghostbikers
rowerowa 40 km
mężczyźni
Krzyżak
Krzysztof
DRUŻYNA PIERŚCIENIA
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Noga
Dagmara
Ghostbikers
rowerowa 40 km
kobiety
Żero
Sebastian
Ghostbikers
rowerowa 40 km
mężczyźni
Pasiecznik
Wojciech
Lea Libra
rowerowa 40 km
drużynowa rodzinna
Andrzejewska
Monika
piesza 15 km
kobiety
Andrzejewski
Artur
piesza 15 km
mężczyźni
Nawrocka
Olga
Nam się chce
rowerowa rekreacyjna 15 km
kobiety
Nawrocki
Marcin
Nam się chce
rowerowa rekreacyjna 15 km
mężczyźni
Płonka
Maciej
macmar
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Niezgoda
Przemysław
ATZ Racibórz
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Kopeć
Anna
piesza 15 km
kobiety
Kopeć
Roman
piesza 15 km
mężczyźni
Ginko
Justyna
Kajmysom
rowerowa 40 km
kobiety
Patas
magdalena
Kajmysom
rowerowa 40 km
kobiety
Mroczek
Katarzyna
piesza 15 km
kobiety
Mroczek
Dawid
piesza 15 km
mężczyźni
Zapart
Katarzyna
rowerzyści
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Jakubczyk
Dariusz
NAD Będzin
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Marek
Iwona
Wojownicze Żółwie
rowerowa 40 km
kobiety
Olejnik
Remigiusz
Wojownicze Żółwie
rowerowa 40 km
mężczyźni
Dudek
Katarzyna
piesza 15 km
kobiety
Paluch
Anna
piesza 15 km
kobiety
Kwiecień
Małgorzata
kwietniówki
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Zapart
Konrad
rowerzyści
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Zapart
Sara
rowerzyści
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Kupis-Kwiecień
Martyna
kwietniówki
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Miglus
Artur
Miglus TEAM
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Marta
Noga
Zombie
piesza 15 km
kobiety
Krzysztofczyk
Agata
Zombie
piesza 15 km
kobiety
Patas
Magda
kajmysom
rowerowa 40 km
kobiety
Huzior
Roman
piesza 15 km
mężczyźni
Porada
Przemysław
piesza 15 km
mężczyźni
Chmielarz
Joanna
Lider Bajk eMTeBe
rowerowa 40 km
nie wybrano
Siudak
Agata
Lider Bajk eMTeBe
rowerowa 40 km
kobiety
Krzyżek-Siudak
Marta
rowerowa 40 km
kobiety
Krzyżek
Agata
rowerowa 40 km
kobiety
Gwóźdź
Nikodem
soffos.pl
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Gwóźdź
Paweł
Soffos.pl
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Szafran
Dariusz
piesza 15 km
mężczyźni
Szafran
Damian
piesza 15 km
mężczyźni
Ziach
Katarzyna
nie wybrano
kobiety
Puchalski
tomasz
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Puchalska
Anna
rowerowa rekreacyjna 15 km
kobiety
Paluch
Michał
rowerowa 40 km
mężczyźni
Pawlak
Anna
rowerowa 40 km
nie wybrano
Wojtal
Tomasz
rowerowa 40 km
nie wybrano
Jakubczyk
Amelia
NAD Będzin
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Jakubczyk
Natalia
NAD Będzin
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Ciesielska
Izabela
Ghostbikers
rowerowa 40 km
kobiety
Czaicka
Anna
Ghostbikers
rowerowa 40 km
kobiety
Filipiak
Edyta
FF
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Filipiak
Bartłomiej
FF
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Filipiak
Krzysztof
FF
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Kania
Jan
rowerowa rekreacyjna 15 km
mężczyźni
Reychman-Kania
Monika
rowerowa rekreacyjna 15 km
kobiety
Kucia
Anna
Jura w 4 PORY roku
piesza 15 km
kobiety
Kucia
Krzysztof
Jura w 4 PORY roku
piesza 15 km
mężczyźni
Hajek
Sebastian
rowerowa 40 km
mężczyźni
Piech
Pawel
rowerowa 40 km
mężczyźni
Olszowy
Magdalena
rowerowa 40 km
kobiety
Świerczewska
Małgorzata
W Pogoni Za Duchem & Co.
rowerowa 40 km
drużynowa rodzinna
Świerczewski
Krzysztof
W Pogoni Za Duchem & Co.
rowerowa 40 km
drużynowa rodzinna
Świerczewski
Jan
W Pogoni Za Duchem & Co.
rowerowa 40 km
drużynowa rodzinna
Różański
Tomasz
W Pogoni Za Duchem & Co.
rowerowa 40 km
drużynowa rodzinna
Różańska
Joanna
W Pogoni Za Duchem & Co.
rowerowa 40 km
drużynowa rodzinna
Kacper
Miglus
Miglus TEAM
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Adrianna
Chmielowska
Lea Libra
rowerowa 40 km
drużynowa rodzinna
Jędrzejkiewicz
Wiesław
piesza 15 km
mężczyźni
Jędrzejkiewicz
Halina
piesza 15 km
kobiety
Zogała
Elżbieta
piesza 15 km
kobiety
Zogała
Piotr
piesza 15 km
mężczyźni
Krzyżak
Renata
DRUŻYNA PIERŚCIENIA
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Krzyżak
Sebastian
DRUŻYNA PIERŚCIENIA
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Słomka
Pawel
KTR Bikeorient
rowerowa 40 km
mężczyźni
Morawska
Marcelina
WALCZĄCY Z PRZECIWNOŚCIAMI
rowerowa 40 km
drużynowa rodzinna
Morawski
Marek
WALCZĄCY Z PRZECIWNOŚCIAMI
rowerowa 40 km
drużynowa rodzinna
Waluda
Adam
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Morawska
Matylda
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Nowak
ŁUKASZ
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Morawska
Maja
WIEWIÓRECZKI
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Morawska
Monika
WIEWIÓRECZKI
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Morawska
Halina
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Misterka
Ewa
piesza 15 km
kobiety
Pielech
Halina
rowerowa 40 km
kobiety
Pielech
Janusz
rowerowa 40 km
mężczyźni
Fojt
Robert
Pingwiny
rowerowa rekreacyjna 15 km
mężczyźni
Fojt
Anna
Pingwiny
rowerowa rekreacyjna 15 km
kobiety
Włodarczyk
Inga
rowerowa 40 km
kobiety
Kłodawski
Piotr
rowerowa 40 km
mężczyźni
Kosmala
Anna
Kossmmos
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Nasiek
Kamil
Kossmmos
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Kosmala
Marta
Marta i Team
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Kosmala
Mariusz
Marta i Team
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Kuwik
Joanna
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Grygas
Szymon
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Smaczyński
Grzegorz
Banimex MTB Team
rowerowa 40 km
mężczyźni
Szafran
Adam
piesza 15 km
mężczyźni
Brol
Marcin
Sport w Wielkim Mieście
piesza 15 km
mężczyźni
Kłysz
Wioleta
rowerowa rekreacyjna 15 km
kobiety
Bergier
Tomasz
Zgórmysyny
rowerowa 40 km
mężczyźni
Rank
Dariusz
piesza 15 km
mężczyźni
Kałuzińska
Joanna
Drużyna Wiktora
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Chronowski
Rafał
rowerowa 40 km
nie wybrano
Swat
Michał
Kozie Bobki
rowerowa 40 km
mężczyźni
Oleksy
Sebastian
rowerowa rekreacyjna 15 km
mężczyźni
Żabicka
Emilia
rowerowa rekreacyjna 15 km
kobiety
Wower
Bartłomiej
CSC Adventure Academy
piesza 15 km
mężczyźni
Słupski
Szymon
piesza 15 km
mężczyźni
Grzegorz
Rajewski
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Rajewski
Jarosław
JBMIP
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Kawecka
Barbara
JBMIP
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Kawecki
Maciej
JBMIP
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Kawecka
Izabela
JBMIP
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Kawecka
Patrycja
JBMIP
piesza 15 km
drużynowa rodzinna
Wajada
Krzysztof
Mulder and Scully
rowerowa 40 km
mężczyźni
Faszczowy
Marzena
Mulder and Scully
rowerowa 40 km
kobiety
Trojok
Karina
Mulder and Scully
rowerowa 40 km
kobiety
Dudek
Alina
Mordercze Ptaki
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Dudek
Paweł
Mordercze Ptaki
rowerowa rekreacyjna 15 km
drużynowa rodzinna
Misterka
Olga
piesza 15 km
kobiety