Lista startowa Dębowy Włóczykij

Lista startowa:

TrasaKat

L.p.

Imię

Nazwisko

Drużyna

PR

1

Wojciech

Krężel

PR

2

Joanna

Krężel

PR

3

Tomasz

Krężel

PR

4

Emilia

Krężel

PR

5

Kazimierz

Znojek

DanioLand

PR

6

Daniel

Znojek

DanioLand

RR

7

Aneta

Wojciechowska

Victory

RR

8

Dariusz

Bizacki

Victory

PM

9

Tomasz

Niemczewski

Bączki

RK

10

Karina

Trojok

Bączki

RR

11

Wiktor

Panok

Victory

RM

12

Bartłomiej

Malina

PK

13

Dagmara

Żero

Ghostbikers

PM

14

Sebastian

Żero

Ghostbikers

RM

15

Przemysław

Bardzyński

RR

16

Bożena

Gruszczyńska

RR

17

Zbigniew

Pytka

Czacha Team

RR

18

Aleksandra

Pytka

Czacha Team

RR

19

Piotr

Pytka

Czacha Team

RR

20

Tomasz

Pytka

Czacha Team

RR

21

Zosia

Pytka

Czacha Team

RM

22

Konrad

Leyko

Spanish Inquisition

RR

23

Nikodem

Gwóźdź

speed bikers

RR

24

Paweł

Gwóźdź

speed bikers

RR

25

Renata

Habryn

Bo jak nie my to kto

RR

26

Emilia

Habryn

Bo jak nie my to kto

RR

27

MARIUSZ

Habryn

Bo jak nie my to kto

PM

28

Bartosz

Jurczyński

Pędzące imadła

PK

29

Dajana

Jeż

Pędzące imadła

PR

30

Zuzanna

Kuzior

BTS

PR

31

Oktawian

Gajewicz

Trójca święta

PR

32

Jakub

Więckowski

Trójca święta

PR

33

Ania

Kosmala

BTS

PR

34

ANETA

DORS

DOORSY DO LASU

RR

35

Beniamin

Stareprawo

stareprawko

PR

36

Dominika

Dębska

BTS

RM

37

Wojciech

Wiśniewski

RK

38

Ewelina

Redziak

RM

39

Sebastian

Redziak

RR

40

beata

szabrańska

MKM

RR

41

mateusz

szabrański

MKM

RR

42

Wojciech

Pasiecznik

Bad Medicine

RR

43

Adrianna

Chmielowska

Bad Medicine

RM

44

Sebastian

Oleksy

RK

45

Emilia

Żabicka

RK

46

Anna

Szkarłat

RK

47

Iwona

Saternus

RR

48

Leszek

Habryn

Bo jak nie my to kto

RK

49

JOANNA

POPCZYK

Dzoo

PM

50

Miłosz

Brych

Technikum nr 8 Katowice

RK

51

Anna

Kałuża

RM

52

Łukasz

Kałuża

RM

53

Dawid

Żółty

YeLLoW Team

RK

54

Patrycja

Jagieła

YeLLoW Team

PM

55

Marcin

Brych

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Koniecpol

RR

56

FRANCISZEK

Płachta

Płachciki

RR

57

Tomasz

Płachta

Płachciki

RR

58

Aneta

Płachta

Płachciki

RR

59

 Łukasz

Płachta

Płachciki

RM

60

Mateusz

SOBOTA

RK

61

Justyna

Gomółka

RM

62

Remigiusz

Olejnik

RM

63

Dariusz

Tarasów

RM

64

Piotr

Paduszyński

PR

65

Justyna

Osuchowska

Trójca święta

RR

66

Mikołaj

Michalik

MKM

RR

67

Jakub

Michalik

MKM

PR

68

Joanna

Patyk

Patyczki

RR

69

Witold

Fedorko

Nieumiemodczytać

RR

70

Anna

Fedorko

Nieumiemodczytać

RR

71

Tymoteusz

Fedorko

Nieumiemodczytać

RK

72

Aleksandra

Szklarska

RR

73

Karolina

Hadzińska

Hadek Team

RR

74

Dariusz

Hadziński

Hadek Team

PK

75

Ewelina

Fułek

Róża Wiatrów

PM

76

Sebastian

Wika

Róża Wiatrów

RM

77

Grzegorz

Dyszy

PR

78

Hanna

Dors

Doorsy do lasu

PR

79

Katarzyna

Dors

Doorsy do lasu

PR

80

Mariusz

Dors

Doorsy do lasu

RK

81

Agnieszka

Stępień

Waleczne serca

RK

82

Iwona

Soja

Waleczne serca

RR

83

Adam

Juszczak

Paka Juszczaka

RM

84

Sebastian

Hajek

RR

85

Wiktor

Zmarzły

Krzyk

RR

86

Krzysztof

Kowalczyk

RR

87

Mateusz

Kowalczyk

Kowalczyki

RR

88

Zuzanna

Kowalczyk

Kowalczyki

RM

89

Paweł

Simon

Coco jambo i do przodu

RM

90

Oskar

Simon

Coco jambo i do przodu

PK

91

Karolina

Ziębinska

PR

92

Ania

Adameczek

Adameczki

PR

93

Wojtek

Kapustka

Kapustki

PR

94

Zosia

Kapustka

Kapustki

PR

95

Iwona

Kapustka

Mniejsze Kapustki

PR

96

Rafał

Kapustka

Mniejsze Kapustki

RR

97

Maciej

Orszulski

Szybcy i Wściekli

RR

98

Agata

Orszulska

Szybcy i Wściekli

RR

99

Ada

Orszulska

Szybcy i Wściekli

RM

100

Rafal

Sobota

PR

101

Tomek

Adameczek

Adameczki

PR

102

Olek

Adameczek

Adameczki

RM

103

Dominik

Kubiczek

W Pogoni Za Duchem

PR

104

Seweryn

Kucharczyk

Aikidziaki

PR

105

Dominika

Kucharczyk

Aikidziaki

PR

106

Agata

Kucharczyk

Aikidziaki

PR

107

Wiktor

Kucharczyk

Aikidziaki

PR

108

Tymoteusz

Kucharczyk

Aikidziaki

PK

109

Marta

Rudzińska

Emka Team

RR

110

Emilia

Staszewska

FanStaszki

RR

111

Anna

Staszewska

FanStaszki

RR

112

Daniel

Staszewski

FanStaszki

RR

113

Monika

Kania

Daleko od szosy

RR

114

Jan

Kania

Daleko od szosy

RR

115

Igor

Wiórek

Daleko od szosy

PK

116

Dagmara

Rodek

PM

117

Grzegorz

Dura

PK

118

Małgorzata

Socha

PM

119

Robert

Knop

RM

120

Łukasz

Góralski

PR

121

Jarosław

Kawecki

PR

122

Barbara

Graca-Kawecka

PR

123

Maciej

Kawecki

PR

124

Izabela

Kawecka

PR

125

Patrycja

Kawecka

RR

126

Łukasz

Dudek

Dudusie

RM

127

Krzysztof

Bezak

PR

128

Dariusz

Jędruchniewicz

ZAJĄCE

PR

129

JAGODA

Jędruchniewicz

ZAJĄCE

PR

130

EWA

Jędruchniewicz

ZAJĄCE

RR

131

Katarzyna

Naściszewska

RowerówkA

RR

132

Rafał

Naściszewski

RowerówkA

RR

133

Jan

Naściszewski

RowerówkA

RR

134

Zuzanna

Naściszewska

RowerówkA

PK

135

Joanna

Głowik

RR

136

Joanna

Potęga

RR

137

Marta

Kosmala

Kosmarty

RR

138

EWA

Kosmala

Kosmarty

RR

139

MARIUSZ

Kosmala

Kosmarty

RM

140

Michał

Kubrycht

RK

141

Agnieszka

Kubrycht

RM

142

Tomasz

Puchalski

PK

143

Agnieszka

Cebo-Staszewska

” Otwarte serca”

PK

144

Edyta

Zygmunt

” Otwarte serca”

PM

145

Jarosław

Cebula

” Otwarte serca”

PM

146

Robert

Olszewski

” Otwarte serca”

PM

147

Łukasz

Olszewski

” Otwarte serca”

PM

148

Szymon

Kołodziejczyk

” Otwarte serca”

PM

149

Sebastian

Dąbek

” Otwarte serca”

PM

150

Adam

Kowalski

” Otwarte serca”

PM

151

Łukasz

Karwowski

” Otwarte serca”

PK

152

Agata

Plinik

” Otwarte serca”

PK

153

Olga

Michta

” Otwarte serca”

PK

154

Monika

Zimocha

” Otwarte serca”

PK

155

Monika

Rokita

” Otwarte serca”

PM

156

Grzegorz

Wylężek

” Otwarte serca”

PK

157

Justyna

Ciura

” Otwarte serca”