Lista startowa Jesienne Beskidzkie KoRNO 2

Trasa piesza 30 km:

Numer Nazwisko Imię Nick Drużyna
64 Barabosz Brygida Bibi  Browerowy Dymek
16 Bigos Emilian Emilian  Browerowy Dymek
5 Brol Marcin wolfi  Sport w Wielkim Mieście
11 Dura Grzegorz Grzegorz
30 Grzesiok Wojciech Kanion  Klub Wysokogórski Gliwice
46 Karas Bartłomiej Bartess  www.nadwislanskirp.pl
20 Klimczyk Piotr Piotr  Browerowy Dymek
4 Knaś Łukasz sid  F-team
34 Kruczek Stanislaw mer-tur  Compass-Wawel bno
22 Mitka Martyna Martyna  Browerowz Dymek
65 Molińśki Grzegorz Grzegorz  Browerowy Dymek
74 Motyl-Adamczyk Agata Agata  Zdezorientowani
19 Pabian Ewelina Ewelina  Browerowy Dymek
24 Pielech Halina Halina  Browerowy Dymek
25 Pielech Janusz Janusz  Broweorwy Dymek
55 Pielech Magdalena Magdalena  Browerowy Dymek
17 Potęga Joanna Joanna  Browerowy Dymek
60 Przybyła Adam Adam  Podstarzyniec Team
15 Rudzińska Marta Marta  Browerowy Dymek
21 Skowroński Łukasz Łukasz  Browerowy Dymek
49 Śliwińska Agata Agata
53 TETLAK MAGDALENA MAGDALENA
23 Waluda Jarosław Jarosław  Browerowy Dymek
29 Wierzbicka Paulina Polly  Speleoklub Dąbrowa Górnicza
51 Wilczek Magdalena Magdalena
18 Winnicka Katarzyna Katarzyna  Browerowy Dymek
10 Wrona Agata Agata
61 Zieliński Paweł Paweł  beboki
101 Karwalski Paweł  karaś  ghostbikers
102 Pająk Sebastian  Sebol

Trasa piesza 50 km:

Numer Nazwisko Imię Nick Drużyna
31 JANERKA MARZKA MARZKA  DZIABNIĘCI
91 Kaczmarek Adam Adam
9 Moron Artur Artur  Dziabnięci
6 Widera Maciej Maciej  Wodzionka

Trasa rowerowa rekreacyjna 40 km:

Numer Nazwisko Imię Nick Drużyna
43 Ciesielska Izabela Zdrawej  Ghostbikers
36 Ferczykowski Grzegorz Feru  Ghostbikers
84 Graniczny Wojciech Wojtek  Ghostbikers
81 Jamrozik Krzysiek Gieniu  Lider Bajk eMTeBe
82 Jamrozik Max Max  Lider Bajk eMTeBe
3 Jędrzejkiewicz Łukasz jędruś  jedrusteam
52 Koloda Zbigniew wallace  Ghostbikers
32 KOSZEK AGNIESZKA AGNIESZKA  ghostbikers
28 Kotkowski Wojciech Gattoso
87 Niewiara Marek Marek
88 Niewiara Wojciech Wojciech
1 Ratuszny Adam Ghost Adam  Ghostbikers
33 RÓWNICKA MARTA MARTA  GHOSTBIKERS
72 Sadowska Katarzyna Kasia  Lider Bajk eMTeBe
73 Sadowska Zuza Zuza  Lider Bajk eMTeBe
14 slabosz Tomasz t0mi  Ghostbikers
62 Staszak Piotr Piotr
70 Szajna Abu  Abu  Lider Bajk eMTeBe
71 Szajna Dusia Dusia  Lider Bajk eMTeBe
40 Szproch Agnieszka Agnieszka  ghostbikers
41 Szproch Paweł Paweł
42 Szproch Marcin Marcin  ghostbikers
63 Tatoń Barbara Barbara
26 Tobała Bogdan Bodo1962
89 Wojdak Przemek Przemek
92 Hajduk Paweł
94 Olejnik Remigiusz  Remek
95 Gomółka Justyna  Justyna
97 Korzeniowski Łukasz  root  Niezorientowani w terenie…
98 Nawrocka Olga
99 Bałazy Michał  Bazyl  Niezorientowani w terenie…

Trasa rowerowa enduro:

Numer Nazwisko Imię Nick Drużyna
86 Biernat Ewa Evcia  GHOSTBIKERS
37 Bubak Szymon Szymon
56 Chmielarz Azja Azja  Lider Bajk eMTeBe
47 Czarny Basia Basia  Szkoła Fechtunku ARAMIS
48 Czarny Grzegorz Grzegorz  Szkoła Fechtunku ARAMIS
67 Gawełczyk Krzysztof Kysu  Krzyśki po fullu
39 Jamroży Marcin Marcin  Speleoklub Dąbrowa Górnicza
69 Kozłowski Rafał Nico  Ghostbikers
13 Lorek Dominik Domino  loża szyderców
85 Mazur Bartosz Mazi  GHOSTBIKERS
100 OCHAL MARIUSZ MARIOTRUCK
27 PAPIERZ MONIKA MOSKITIERRA  SAHARA TEAM
68 Pluciński Dominik Dominik
12 Płusa Marcin Marcin  GHOSTBIKERS
35 Puchalski Tomasz Poochaty
57 Siudak Agata Agata  Lider Bajk eMTeBe
38 Słupski Nikodem Nikodem
44 Słupski Eryk Eryk
45 Surma Adrian Adrian
54 Ściubak Krzysztof Krzychu22  Krzyśki po fullu
66 Wieczorek Artur Artur  GHOSTBIKERS
80 Zoń Michał Michał

Trasa rowerowa giga 100 km:

Numer Nazwisko Imię Nick Drużyna
2 Adamczyk Bartosz Bartosz  Zdezorientowani
58 Bergier Tomasz Bruno  Zgórmysyny
8 Cieślicki Mateusz Mateusz
75 Gęga Katarzyna GĘGA
90 Iwański Rafał arizona74  ESKOM IT Outsourcing
7 Małodobry Wojciech Wojtek
50 Musioł Radek Radek
78 Nieckarz Adam Anioł  Anunnaki
59 Pasiecznik Wojciech Psyclo Swimmer
83 Pawelec Anna Anna
79 Stachura Magdalena Magdalena  Wodzionka
76 Turowski Adam Adam
77 Wolanin Krzysztof Gonzo  Yello Mello
93 Kornaus Robert  Robert
96 Ślązak Adam  adamuso

Termin zapisów minął 9 października. W przypadku pytań prosimy o kontakt: tel. 798782432.