Lista startowa KoRNO 2016

 

L.p. Trasa Nazwisko Imię Drużyna
1 P15J Adamus Kacper
2 P15J Adamus Kornel
3 P15J Anyż Emilia Biegam z tata
4 P15J Anyż Julia Biegam z tata
5 P15J Błaszczyk Mateusz
6 P15J Błaszczyk Zuzia Same w lesie
7 P15J Czaicka Lena Wolniej znaczy szybciej
8 P15J Czaicka Nadia Wolniej znaczy szybciej
9 P15J Hajduk Dominika Same w lesie
10 P15J Jackowski Marcin Jerzy Debeściaki
11 P15J Jackowski Marek Debeściaki
12 P15J Kowal Hanna Biegam z tata
13 P15J Kowal Zofia Biegam z tata
14 P15J Pośpiech Lila Lajony
15 P15J Pośpiech Pola Lajony
16 P15J Rząp Zuzanna Biegam z tata
17 P15J Świerczewski Jan W Pogoni Za Duchem
18 P15J Włodek Hanna Niezłomni piechurzy
19 P15O Anyż Łukasz Biegam z tata
20 P15O Jackowska Paulina Debeściaki
21 P15O Jackowski Marcin Debeściaki
22 P15O Kasprzyk Marcin WKS WAWEL
23 P15O Kazoń Dominika Leniwy Zespół
24 P15O Kazoń Monika Leniwy Zespół
25 P15O Korzeniewski Łukasz UKA / JurajskaJatka.pl
26 P15O Kowal Tomasz Biegam z tata
27 P15O Kucharczyk Seweryn ŻORAKI
28 P15O Lachera Kamila W Pogoni Za Duchem
29 P15O Łyczko Tomasz Bolinoga
30 P15O Makowska Agnieszka W Pogoni Za Duchem
31 P15O Mazur Krzysztof NRGT „W stronę słońca”
32 P15O Pałka Sławomir
33 P15O Pawlak-Wojtal Anna
34 P15O Pośpiech Dariusz Lajony
35 P15O Swędzioł Monika W Pogoni Za Duchem
36 P15O Świerczewska Małgorzata W Pogoni Za Duchem
37 P15O Świerczewski Krzysztof W Pogoni Za Duchem
38 P15O Włodek Marcin Niezłomni piechurzy
39 P15O Wojtal Tomek
40 P15O Wróblewska Aleksandra
41 P50K Huzior Ela
42 P50K Karlik-Kałusek Agnieszka Emily&Florian
43 P50K Męcina Anna
44 P50K Mońka Marta
45 P50K Mroczek Kasia ojtamojtam
46 P50K Patyk Joanna Drużyna Jezusa
47 P50K Szawdzin Anna
48 P50K Wąsowicz Kasia
49 P50M Białucha Sergiusz Saint- Gobain Squad
50 P50M Czechowicz Dariusz Dzikie Życie Run Team
51 P50M Fojt Robert Azymut Team
52 P50M Kałusek Jacek Emily&Florian
53 P50M Litewka Jacek Drużyna Gabrysi
54 P50M Mroczek Dawid ojtamojtam
55 P50M Pręcikowski Rysiek
56 P50M pyta krzysiek welnowietz
57 P50M Sikora Marek
58 P50M Wąsik Jacek cbfs
59 R130K Adamczyk Agata Zdezorientowani
60 R130K Adamczyk Ewa Zbieranina z Niesięcina
61 R130K Bukowska Agnieszka & Biały Michu
62 R130K Chmielarz Azja Jeżdżę tylko z Abu!
63 R130K Czarny Basia Szkoła Fechtunku ARAMIS
64 R130K Dudek Magdalena Motorola Bike Team
65 R130K Lenczak Krysia
66 R130K Malawska Kamila Velocilamy
67 R130K Pacowska-Brudło Ola Ba-Bi
68 R130K Stachura Magdalena Wodzionka
69 R130K Szajna Abu Lider Bajk eMTeBe
70 R130K Zadworna Katarzyna
71 R130K Ziętek Syliwa Pozytywnie Zakręceni
72 R130M Adamczyk Bartosz Zdezorientowani
73 R130M Adamczyk Jarek Zbieranina z Niesięcina
74 R130M Banaszkiewicz Piotr KTR BikeOrient
75 R130M Bardzyński Przemysław
76 R130M Baster Przemysław
77 R130M Bergier Tomasz Zgórmysyny
78 R130M Błaszczyk Darek Bez Skorka
79 R130M Bober Bartłomiej Harpagan
80 R130M Brudło Paweł Ba-Bi
81 R130M Brych Miłosz Technikum nr 8 Katowice
82 R130M Cichoń Paweł KOOPER Architektura
83 R130M Cieślicki Mateusz
84 R130M Czarny Grzegorz Szkoła Fechtunku ARAMIS
85 R130M Dudek Krzysztof KW Kraków
86 R130M Dyszy Grzegorz
87 R130M Gryszkalis Marcin
88 R130M Hajduk Jacek Bez Skorka
89 R130M Hajduk Lidka Bez Skorka
90 R130M Hołdakowski Wojciech
91 R130M Jakubas Piotr
92 R130M Jakubek Krystian Mitutoyo AZS Wratislavia
93 R130M Kawecki Dariusz ETISOFT BIKE TEAM
94 R130M Konieczny Tomasz Grupa Rowerowa Lipka
95 R130M Korzec Staszek bikeholicy
96 R130M Kot Maciej BAJKERS.COM
97 R130M Książek Mikołaj
98 R130M Malawski Filip Velocilamy
99 R130M Malicki Grzegorz T-Mobile Cycling Team
100 R130M Małodobry Wojciech OMEGA-MIECHÓW
101 R130M Mirowski Łukasz
102 R130M Niedośpiał Krzysztof Translation Cafe
103 R130M Nowicki Jacek podrozerowerowe.info
104 R130M Orszulski Maciej
105 R130M Pasiecznik Wojciech Bad Medicine
106 R130M Patrzałek Grzegorz
107 R130M Radczuk Tomasz Silesia Adventure Sport
108 R130M Rychlik Michał OrientAkcja
109 R130M Smejda Andrzej
110 R130M Sopora Michał
111 R130M Sójka Tomasz RKS Fiedorek
112 R130M Staszewski Daniel
113 R130M Szawdzin Krzysztof
114 R130M Śmieja Daniel
115 R130M Turek Darek
116 R130M Tyszkowski Roman
117 R130M Walentowski Radosław LosMaruderos
118 R130M Widera Maciej Wodzionka
119 R130M Wieczorek Jarosław Europa Ubezpieczenia
120 R130M Wiktorowski Krzysztof
121 R130M Witkowski Marcin SONY MTB TEAM
122 R130M Zadworny Tomasz
123 R130M Zarzycki Piotr KTR BikeOrient
124 R130M Ziach Mariusz Pozytywnie Zakręceni
125 R130M Zieliński Paweł beboki
126 R50J CIEPLAK Maciej
127 R50J CIEPLAK Mikołaj
128 R50J Ligocki Mateusz Chop Ze Żelaza Tri Team
129 R50J Mikler Aleksander RELIM – WeeRide
130 R50J OCHAL OSKAR
131 R50J Puchalski Tomasz
132 R50J Siwiak Piotr Equipos Nucleares
133 R50O Biernat Wojciech Koniec rajdu
134 R50O Dębska Anna
135 R50O Goleśny Kamil a komu to potrzebne
136 R50O Howis Daniel
137 R50O Idzik Marcin
138 R50O Janusz Bartłomiej
139 R50O Jary Paweł Equipos Nucleares
140 R50O Jasonek Jerzy zdroweceny.pl
141 R50O Jędrzejkiewicz Łukasz jędruśteam
142 R50O Król Marek a komu to potrzebne
143 R50O Krybus Martyna a komu to potrzebne
144 R50O Krysowski Alan Pijane Szprychy Katowice
145 R50O Krzesa Radek Body Idea Katowice
146 R50O Kubiczek Dominik W Pogoni Za Duchem
147 R50O Kwiatkowski Jakub ale ja nie mam druzyny!
148 R50O Leszczorz Wojciech Equipos Nucleares
149 R50O Ligocki Tomasz Chop Ze Żelaza Tri Team
150 R50O Liszka Tomasz Pijane Szprychy Katowice
151 R50O Maksym Sylwia Body Idea Katowice
152 R50O Matuszek Arkadiusz
153 R50O Mikler Arkadiusz RELIM – WeeRide
154 R50O Nawrocka Olga Motorola Solutions
155 R50O Nowińska Renata OrientAkcja
156 R50O Nowotarski Mikołaj Chotomów Orient Team
157 R50O OCHAL Mariusz Loża Szyderców
158 R50O Peterek Anna Jesteś Poza Trasą
159 R50O Piekoszowska Mirosława Wandrusy z Żor
160 R50O Piekoszowski Stefan Wandrusy z Żor
161 R50O Pielech Halina
162 R50O Pielech Janusz
163 R50O Płachta Aneta Płachciki
164 R50O Płachta Łukasz Płachciki
165 R50O Płażyński Bartosz W Pogoni Za Duchem
166 R50O Portka Mariusz
167 R50O PUCHALA DOROTA 1973
168 R50O Pytlik Wojciech
169 R50O Rudnicka Iwona Orient Express
170 R50O Rudnicki Mariusz Orient Express
171 R50O Rychlik Anna OrientAkcja
172 R50O Sambor Rafał Sambor Team
173 R50O Sobina Bartłomiej Pijane Szprychy Katowice
174 R50O Swędzioł Adrian W Pogoni Za Duchem
175 R50O Waletko Igor Pijane Szprychy Katowice
176 R50O Wilamowski Błażej Pijane Szprychy Katowice
177 R50O Wiśniewski Wojciech
178 R50O Złotnicki Maciej

Zapraszamy do zapisów!