Lista startowa Wiosenne KoRNO 2015

Trasa  piesza rekreacyjna 15-20 km:

Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Wpłata
Łukasz Knaś Piekary Śląskie sid F-team T
Ewelina Knaś Piekary Śląskie F-team T
Zbyszek Koloda Będzin wallace Ghostbikers T
Paweł Gamrat Sosnowiec T
Marta Gamrat Sosnowiec T
Wiesław Serafin Dąbrowa Górnicza T
Agnieszka Kołodziej Olkusz Szalone Pingwiny T
Bartłomiej Wower Chorzów CSC Adventure Academy T
Magdalena Wilczek Katowice Beboki T
Paweł Zieliński Bydgoszcz Beboki T
Paweł Kokoszka Zawiercie Kokers Niezdecydowani T
Karolina Greń Zawiercie Niezdecydowani T
Kinga Jadwiszczyk Mikołów Eventyr Team T
Agata Śliwińska Gliwice Baab T
Cezary Flacht Olkusz podobny2 Szalone Pingwiny
Kuba Siewniak Sosnowiec T
Dariusz Szafran Tłuczań Szakal T
Damian Szafran Tłuczań Dymion T
Justyna Gomółka Bolesław T
Iwona Marek Będzin T
Kamila Lachera Katowice PRESTOR TEAM
Agnieszka Zalewska Katowice Topinambury
Marta Rząsa Mikołów Topinambury
Arkadiusz Frankowicz Będzin Frani Halo Halo Franku T

Trasa  piesza extreme 50 km

Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Wpłata
Tomasz Waszkiewicz Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem T
Sergiusz Białucha Bytom serbio SAINT GOBAIN SQUAD T
Przemysław Porada Teklinów T
Grzegorz Mytnik Zabierzów Zabierzów Biega
Małgorzata Lusina Kraków Zabierzów Biega
Paweł Kosmala Sosnowiec Vajra Team T
Elżbieta Huzior Orzesze Elabiega T
Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi
Piotr Brzoska PANIÓWKI Piotherb Amba Adventure Team
Slawomir Dajema Kraków Zgormysyny AT
Mateusz Kaźmierczak Mikołów Eventyr Team T
Tomasz Motała Tarnowskie Góry ttmtt JesteśPozaTrasą T
Zbigniew Bernat Siemianowice Śląskie JesteśPozaTrasą T
Grzegorz Dura Będzin JestesPozaTrasa T
Szymon Litwa Mysłowice O!Błędny T
Filip Malawski Kraków manny Jak Mustangi T
Kamila Mac Liszki Jak Mustangi T
Piotr Marszałek Marklowice Górne UKS-ZSZ Jedynka Jastrzębie-Zdrój

Trasa  rowerowa rekreacyjna 40-50 km

Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Wpłata
Tomasz Puchalski Królewskie Poochaty T
Adam Ratuszny Będzin Ghost Ghostbikers T
Grzegorz Gębski Jaworzno T
Marek Gębski Jaworzno T
Michał Łączkowski Zawiercie mlacz T
Mariusz Ochal Sosnowiec Mariotruck T
Oskar Ochal Sosnowiec OskiPolski Grupa Kolarska Zagłębie Sosnowiec T
Marcin Płusa Sosnowiec Ghostbikers T
Paweł Jary Świętochłowice 70+ T
Paweł Jary Świętochłowice 70+ T
Jacek Wrzeciono Świętochłowice 70+ T
Przemysław Kucharski Dąbrowa Górnicza krzemek GHOSTBIKERS T
Sebastian Żero Będzin GHOSTBIKERS T
Dagmara Noga Będzin GHOSTBIKERS T
Abu Szajna Zielonki Abu Lider Bajk eMTeBe T
Dusia Szajna Zielonki Dusia Lider Bajk eMTeBe T
Daria Handydraj Radomsko Daria Lider Bajk eMTeBe T
Basia Szubert Kraków Basia Lider Bajk eMTeBe T
Maciej Widera Chorzów Wodzionka
Szymon Stachura Chorzów Wodzionka
Przemysław Bardzyński Dąbrowa Górnicza pon3ek T
Łukasz Bardzyński Dąbrowa Górnicza T
Violetta Wolińska-Parada Dąbrowa Górnicza violawp PAVIO T
Paweł Kozioł Sarnów kronos PAVIO T
Robert Obuchowski Dąbrowa Górnicza Robinio T
Małgorzata Obuchowska Dąbrowa Górnicza T
Kinga Obuchowska Dąbrowa Górnicza T
Janusz Pielech Dąbrowa Górnicza PIELESZKI T
Radosław Musioł Gliwice Rad T
Tomasz Siewniak Sosnowiec T
Mateusz Pach Łódź OrientAkcja T
Marek Pytel Katowice Mozo T
Grzegorz Ferczykowski Sosnowiec Feru Ghostbikers T
Halina Pielech Dąbrowa Górnicza PIELESZKI T
Piotr Kłodawski Dąbrowa Górnicza kiri T
JAROSŁAW BARTYZEL SOSNOWIEC PlamyNaSłońcu T
Bartosz Słomiński Bełchatów T
Marzena Faszczowy Tychy Arzena Mulder and Scully T
Krzysztof Wajda Katowice Crisstus Mulder and Scully T
Robert Bogdan Ruda Śląska Rengers T
Radomir Krzesa Katowice Radek Na maksa czyli jakieś 30% T
Paweł Gwóźdź PIEKARY ŚLĄSKIE pablaris SOFFOS.PL T
Nikodem Gwóźdź PIEKARY ŚLĄSKIE rico soffos.pl T
Robert Wdowiak Łódź Robert Wdowiak Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi T
Paweł Dudek Katowice Mordercze Ptaki T
Krzysztof Dudek Sosnowiec Mordercze Ptaki T
Tomek Liszka Katowice Licha Na maksa czyli jakieś 30% T
Andrzej Perliński Łódź Mjr. OrientAkcja T
Magdalena Wargacka Żory Eventyr Team
Grzegorz Smaczyński Dąbrowa Górnicza T
Mariusz Gajak Dabrowa Górnicza Mario BANIMEX MTB TEAM T
Grzegorz Redman Czeladź G.Redman
Katarzyna Chyżyńska Czeladź
Olga Nawrocka Kraków
Wojciech Wiśniewski Sosnowiec
Anna Peterek Dąbrowa Górnicza T
Robert Melon Dąbrowa Górnicza T

Trasa rowerowa giga 100 km:

Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Wpłata
GRZEGORZ GROLIK KATOWICE BAIK YelloBike T
Agata Motyl-Adamczyk kraków Zdezorientowani T
Bartosz Adamczyk kraków Zdezorientowani T
Mateusz Cieślicki Dąbrowa Górnicza T
Paweł Słomka Pilchowice Pablo KTR BikeOrient T
Dawid Trojanowski Częstochowa ASR
Dawid Janusiak Częstochowa DJ ASR
Kamil Jagusiak Częstochowa ASR
Michał Rychlik Łódź OrientAkcja T
Radosław Paszko Zawiercie T
Radosław Paszko Zawiercie T
Daniel Laskowski Katowice Dani YelloBike T
Michał Ślęzak Mysłowice YelloBike
Tomasz Białas Chorzów Whitas YelloBike T
Przemysław Data KAtowice cyfrondata YelloBike T
Marta Twardzik Rydułtowy YelloBike T
Jacek Kowalik KATOWICE YelloBike T
Sebastian Burzych Katowice swirus YelloBike T
Rafał Jaworski Ruda Śląska SZPRYCHA YelloBike T
Wojciech Pasiecznik Katowice Ważna Ryba T
Dariusz Kawecki Zabrze djk71 ETISOFT BIKE TEAM T
Joanna Wiensz Katowice JO Beep YelloBike T
Przemysław Piotrowski Sosnowiec Kidler PGD Grupa T
Przemysław Półtorak Sosnowiec Kierownik PGD Grupa T
Tomasz Grzelak Bytom Żuku YelloBike T
Grzegorz Malicki Kraków Malin Bikeholicy T
Piotr Banaszkiewicz Łódź piobiker KTR BikeOrient T
Marcin Michalak Łódź MMM KTR BikeOrient T
Krzysztof Szawdzin Wrocław
Maciej Skowronek Orzesze tim ti rim team T
Wojciech Miguła Orzesze Dziobak tim ti rim team T
Krzysztof Pakuła Radzionków ekokrzychu ekobike T
Wojciech Pakuła Radzionków bike102 ekobike T
Tomasz Ligocki Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team T
Tomasz Bergier Zielonki Bruno Zgórmysyny T
JANUSZ KURZAK ZAWIERCIE SENGAM SPORT RACING TEAM T
Jarek Wieczorek Wrocław Wieczorek Team
Tomasz Rytwiński Bielsko-Biała trytwin PGD GRUPA
Maciej Stojak Dąbrowa Górnicza T
Sebastian Mański Żory Eventyr T
Krzysztof Kucia Kraków Jura w 4 PORY roku T
Anna Kucia KRAKÓW Jura w 4 PORY roku T
Tadeusz Dudkiewicz RADLIN tadzik1963 MIKESZ TEAM T
Andrzej Kandziora Ruda Śląska janolbracht ACTIVA-TEAM Ruda Śląska www.rower.com.pl T
Paweł Pabich Zawiercie Sengam Sport Racing Team T
Robert Baś Kraków T
Magdalena Dudek Kraków Motorola Solutions T
JOANNA BOREK KATOWICE DZO BOR YelloBike T
Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza oi punx T
Dawid Myśliwiec Żory Eventyr T
Dominik Pluciński Sosnowiec T
Staszek Korzec Kraków Bikeholicy T
Paweł Brudło Warszawa bronek KTE Tramp T
Rafał Kozłowski Mysłowice Nico Ghostbikers T
Basia Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS T
Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS T
Artur Wieczorek Dąbrowa Górnicza Ghostbikers T
Bartosz Mazur Sosnowiec MAZI GHOSTBIKERS T
Krzysztof Mański Żory EventyrTeam T
Adam Ślązak Katowice Chaszczojeźdźcy
Krzysztof Niedośpiał Dąbrowa Szlachecka Kris No Stres
Michał Sopora Chorzów ventoux

 

Zapraszamy do zapisów!