Lista startowa Wiosenne KoRNO 2017

Trasa

Nazwisko

Imię

Wpłata

Miasto

Nick

Drużyna

P15J

Gomółka

Natalia

Tak

Bolesław

P15J

Henzolt

Piotr

Tak

Bolesław

P15J

Kluczewska

Kinga

Tak

Bolesław

P15J

Kot

Milena

Tak

Kraków

P15J

Kowal

Hanna

Tak

Będzin

Biegam z tata

P15J

Kowal

Zofia

Tak

Będzin

Biegam z tata

P15J

Król

Alicja

Tak

Będzin

Kokokokosmici

P15J

Król

Maciej

Tak

Będzin

Szczur

Kokokokosmici99

P15J

Mazur

Oskar

Tak

Tarnów

W stronę słońca

P15J

Olejnik,

Emilia

Tak

Bolesław

P15J

Opala

Paweł

Nie

Bolesław

P15J

PABIAN

MAKSYMILIAN

Tak

NISKO

MAKS

Browerowy Dymek

P15J

Pieprzyca

Mateusz

Tak

Kokotów

Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego

P15J

Przygodzińska

Kinga

Tak

Będzin

P15J

Smęder

Antoni

Nie

Węgrzce Wielkie

Smędry

P15J

Smęder

Franciszek

Nie

Węgrzce Wielkie

Smęder

P15J

Smęder

Hanna

Nie

Kraków

Smęder

P15J

Szałwińska

Aleksandra

Tak

Bolesław

P15J

Świerczewski

Jan

Tak

Sosnowiec

Dżony

W pogoni za Duchem

P15J

Talaga

Gabrysia

Tak

Kokotów

Gabi

Mła z Chrumkami

P15J

Włodek

Hanna

Tak

Dąbrowa Górnicza

Niezłomni Piechurzy

P15J

Zawodzińska

Angelika

Tak

Bolesław

P15O

Barciej

Magdalena

Tak

Sosnowiec

Kudłate bąble

P15O

Bigos

Emilian

Tak

Dąbrowa Górnicza

Bigos

Browerowy Dymek

P15O

Brych

Marcin

Tak

Koniecpol

Lasy Państwowe Nadleśnictwo Koniecpol

P15O

Czarny

Aleksandra

Tak

Kraków

P15O

Czarny

Leszek

Tak

Kraków

P15O

Drążyk

Barbara

Tak

Gliczarów Górny

Barbie

Browerowy Dymek

P15O

Gałecka

Andrzej

Tak

Ruda Śląska

Penetratorzy

P15O

Gamrat

Marta

Tak

Sosnowiec

P15O

Gamrat

Paweł

Tak

Sosnowiec

P15O

Garczorz

Sławomir

Nie

Bytom

SlaviJoe

Penetratorzy

P15O

Gołba

Magdalena

Tak

Siemianowice Śląskie

Kudłate bąble

P15O

Gomółka

Adrian

Tak

Bolesław

P15O

Grzyb

Magdalena

Tak

Sosnowiec

P15O

Jędrzejczyk

Justyna

Tak

Dąbrowa Górnicza

Kudłate bąble

P15O

Jędrzejczyk

Kamil

Tak

Dąbrowa Górnicza

Kudłate bąble

P15O

Knaś

Łukasz

Nie

PIEKARY ŚLĄSKIE

Sid

F-team

P15O

Kolodziej

Sebastian

Tak

Kwaśniów Dolny

Vajra

Vajra Team

P15O

Kołodziej

Marta

Tak

Kwaśniów Dolny

Vajra

Vajra Team

P15O

Kołodziej

Sara

Tak

Kwaśniów Dolny

Vajra

Vajra Team

P15O

KOSTKA

Maria

Tak

Sosnowiec

MERY

P15O

Kościółek

Marek

Tak

Bielsko-Biała

P15O

Kot

Maciej

Tak

Kraków

P15O

Kot

Magdalena

Tak

Kraków

P15O

Kowal

Tomasz

Tak

Będzin

Biegam z tata

P15O

Król

Anna

Tak

Będzin

Mysz

Kokokokosmici99

P15O

Kuś-Smęder

Anna

Nie

Kraków

Ana

Smędry

P15O

Mazur

Krzysztof

Tak

Tarnów

W stronę słońca

P15O

Molo

Kamil

Tak

Sosnowiec

P15O

Nieduziak

Magdalena

Tak

Bukowno

P15O

Obuchowska

Kinga

Tak

Dąbrowa Górnicza

P15O

Obuchowska

Małgorzata

Tak

Dąbrowa Górnicza

P15O

Obuchowski

Robert

Tak

Dąbrowa Górnicza

P15O

PABIAN

EWELINA

Tak

NISKO

Browerowy Dymek

P15O

Pałka

Sławomir

Tak

Dąbrowa Górnicza

P15O

Pieprzyca

Dariusz

Tak

Kokotów

Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego

P15O

Potęga

Joanna

Tak

DG

Browerowy Dymek

P15O

Przygodziński

Paweł

Tak

Będzin

Kokokokosmici

P15O

Sędzik

Agnieszka

Tak

Bukowno

P15O

Smęder

Witold

Nie

Kraków

Smęder

P15O

Sołtysik

Maria

Tak

Rymanów

P15O

Spernol

Piotr

Tak

Zabrze

Penetratorzy

P15O

Suchecki

Grzegorz

Tak

Dąbrowa Górnicza

P15O

Świerczewska

Małgorzata

Tak

Sosnowiec

Gosha

W pogoni za Duchem

P15O

Talaga

Dominik

Tak

Kraków

Domik

Mła z Chrumkami

P15O

Tetlak

Magdalena

Tak

Bytom

Krejzolka

P15O

Wąsowicz

Katarzyna

Tak

Kraków

P15O

Wieczorek

Artur

Tak

Dąbrowa Górnicza

GHOSTBIKERS

P15O

Wiktorowicz

Mateusz

Tak

Krzeszowice

P15O

Wilk

Kamil

Tak

Bukowno

Kudłate bąble

P15O

Włodek

Marcin

Tak

Dąbrowa Górnicza

Niezłomni Piechurzy

P15O

Ziębińska

Karolina

Tak

Dąbrowa Górnicza

P15O

Żółty

Dawid

Tak

Tychy

YeLLoW

YeLLoW Team

P50K

Huzior

Ela

Tak

Orzesze

Bez Sergiusza

P50K

Makowska

Agnieszka

Tak

Sosnowiec

W pogoni za Duchem

P50K

Malawska

Kamila

Tak

Kraków

Velocilamy

P50K

Patyk

Joanna

Tak

Chorzów

Drużyna Jezusa

P50M

Banaszkiewcz

Piotr

Tak

Kraków

KTR Bikeorient

P50M

bluza

lukasz

Nie

Katowice

P50M

Czechowicz

Dariusz

Nie

Kraków

Dzikie Życie Run Team

P50M

Gabała

Michał

Tak

Sosnowiec

W pogoni za Duchem

P50M

Gorczyca

Paweł

Nie

Bolechowice

P50M

Kaźmierczak

Mateusz

Tak

Mikołów

Eventyr Team

P50M

Korpula

Grzegorz

Tak

Piekoszów

P50M

Litewka

Jacek

Tak

Wielka Wieś

Drużyna Gabrysi

P50M

Majkowski

Jacek

Nie

Kraków

P50M

Malawski

Filip

Tak

Kraków

Velocilamy

P50M

Porębski

Marek

Nie

Targowisko

Dziewiąty

Dziewiąty

P50M

Pręcikowski

Rysiek

Tak

Wieliczka

P50M

Sikora

Marek

Tak

Dąbrowa Górnicza

Zaginiony w akcji 5

P50M

Waszkiewicz

Tomasz

Tak

Dąbrowa Górnicza

W pogoni za Duchem

P50M

Widera

Maciej

Tak

Chorzów

Wodzionka

R100-130K

Adamczyk

Ewa

Tak

Konstantynów Łódzki

Zbieranina z Niesięcina

R100-130K

Czarny

Basia

Tak

Kraków

Szkodnik

Szkoła Fechtunku ARAMIS

R100-130K

Dudek

Magdalena

Tak

Kraków

Motorola Bike Team

R100-130K

Grabarczyk

Bożena

Tak

Bytom

R100-130K

Janerka Moroń

Marzka

Tak

Chorzów

Marzka

Dziabnięci

R100-130K

Motyl-Adamczyk

Agata

Tak

Kraków

Zdezorientowani

R100-130K

Nieduziak

Angelika

Tak

Golcza

R100-130K

Nowińska

Renata

Nie

Łódź

OrientAkcja

R100-130K

Rychlik

Anna

Nie

Łódź

OrientAkcja

R100-130K

Twardzik

Marta

Tak

Ruda Śląska

YelloBike

R100-130K

Żero

Dagmara

Tak

Będzin

GHOSTBIKERS

R100-130M

Adamczyk

Bartosz

Tak

Kraków

Zdezorientowani

R100-130M

Adamczyk

Jarek

Tak

Konstantynów Łódzki

Zbieranina z Niesięcina

R100-130M

Chromiński

Kornel

Tak

Siemianowice Slaskie

R100-130M

Cieślicki

Mateusz

Tak

Dąbrowa Górnicza

Azymut Team

R100-130M

Czarny

Grzegorz

Tak

Kraków

SzczÓr

Szkoła Fechtunku ARAMIS

R100-130M

Grolik

Grzegorz

Tak

Katowice

GRO

YelloBike

R100-130M

Jaworski

Rafał

Tak

Ruda Śląska

SZPRYCHA

YelloBike

R100-130M

Kapustka

Wojciech

Tak

Żory

ArsBona

R100-130M

Kawecki

Dariusz

Nie

Zabrze

djk71

ETISOFT BIKE TEAM

R100-130M

Kurzak

Janusz

Tak

Zawiercie

Sengam Sport Racing Team

R100-130M

Malicki

Grzegorz

Tak

Kraków

Malin

T-Mobile Cycling Team

R100-130M

Małodobry

Wojciech

Tak

Miechów

WOJTEK

OMEGA-MIECHÓW

R100-130M

Pach

Mateusz

Tak

Łódź

OrientAkcja

R100-130M

Pasiecznik

Wojciech

Tak

Katowice

Förhudsförträngning

R100-130M

Rychlik

Michał

Nie

Łódź

OrientAkcja

R100-130M

Słomka

Paweł

Nie

Pilchowice

KTR Bikeorient

R100-130M

Staszewski

Daniel

Nie

Dąbrowa Górnicza

oi punx

R100-130M

Sulejewski

Dariusz

Tak

Katowice

Darek Su

YelloBike

R100-130M

Tyszkowski

Roman

Tak

Tychy

roty

R100-130M

Wesołowski

Adam

Tak

Katowice

Adam

YelloBike

R100-130M

Wiater

Tomasz

Tak

Chorzów

Tomas

YelloBike

R100-130M

Zarzycki

Piotr

Tak

Łódź

KTR Bikeorient

R100-130M

Zieliński

Paweł

Nie

Bydgoszcz

Beboki

R100-130M

Żero

Sebastian

Tak

Będzin

GHOSTBIKERS

R50J

Brulewska

Agata

Tak

Katowice

ligotki

R50J

Gwóźdź

Nikodem

Tak

PIEKARY ŚLĄSKIE

rikoniko

speedbikers

R50J

Konopiński

Mikołaj

Nie

Kraków

MiMiMiM

R50J

kubanska

Samanta

Nie

Międzygórze

Mila

Mila sp. z o.o. i rodzina

R50J

kubanski

IGOR

Nie

Międzygórze

Mila

Mila sp. z o.o. i rodzina

R50J

Mikler

Aleksander

Tak

Kraków

Olo

RELIM – WeeRide

R50J

Ochal

Oskar

Tak

Sosnowiec

R50J

Śmietański

Mikołaj

Tak

Skawina

Recykling przede wszystkim

R50O

Adamczyk

Tomasz

Tak

Tychy

Zamoysky

R50O

Brulewska

Małgorzata

Tak

Katowice

ligotki

R50O

Brych

Miłosz

Tak

Siemianowice Śląskie

tachu

Technikum nr 8

R50O

Dyszy

Grzegorz

Tak

Bobrowniki

R50O

Gomółka

Justyna

Tak

Bolesław

R50O

Gwóźdź

Paweł

Tak

PIEKARY ŚLĄSKIE

pablaris

speedbikers

R50O

Jakubas

Piotr

Tak

Kraków

R50O

Janusz

Bartłomiej

Tak

Ruda Śląska

R50O

Jędrzejkiewicz

Łukasz

Tak

Sosnowiec

jędruś

jędruśteam

R50O

kazimierczak

Tomasz

Tak

Katowice

kazek

R50O

Kiel

Sebastian

Tak

Obrowiec

Majster

Majstry

R50O

Konopiński

Maciek

Nie

Kraków

MiMiMiM

R50O

Kot

Iwona

Tak

Wieliczka

R50O

Krężel

Joanna

Nie

Sosnowiec

R50O

Krężel

Wojciech

Nie

Sosnowiec

voytech

R50O

Krysowski

Alan

Tak

Katowice

Aluś

Pijane Szprych Katowice

R50O

kubanska

Kamilla

Nie

Międzygórze

Mila

Mila sp. z o.o. i rodzina

R50O

Kurtyka

Maria

Tak

Kraków

R50O

Labut

Maria

Nie

Kraków

MiMiMiM

R50O

Leyko

Konrad

Tak

Jaworzno

Kondzio

Spanish Inquisition

R50O

Liszka

Tomek

Tak

Katowice

Licha

Pijane Szprychy Katowice

R50O

Łepki

Dominika

Nie

Katowice

donia899

R50O

Madej

Anna

Tak

Katowice

madej&madej

R50O

Madej

Sergiusz

Tak

Katowice

madej&madej

R50O

Malina

Bartłomiej

Tak

Sosnowiec

barti92

R50O

Marek

Iwona

Tak

Będzin

W pogoni za Duchem

R50O

Massalska

Justyna

Tak

Katowice

Nutria Adventure Team

R50O

Mikler

Arkadiusz

Tak

Kraków

Aremi

RELIM – WeeRide

R50O

Niemczewski

Tomasz

Tak

Katowice

Bączki

R50O

Obrzud

Paweł

Tak

Obrowiec

Majster

Majstry

R50O

Ochal

Mariusz

Tak

Sosnowiec

R50O

Olejnik

Remigiusz

Tak

Bolesław

Remek

R50O

Paduszyński

Piotr

Tak

Sławków

Piotrek

R50O

Perliński

Andrzej

Tak

Łódź

Mjr.

OrientAkcja

R50O

Puchalski

Tomasz

Tak

Królewskie

Poochaty

R50O

Pytka

Zbigniew

Tak

Chorzów

Nocne Trolle

R50O

Pytlik

Wojciech

Tak

Katowice

Pytol

R50O

Rogala

Magdalena

Tak

Sosnowiec

magdi

R50O

Sambor

Rafał

Nie

Bielsko-Biała

Samba

Sambor Team

R50O

Stojak

Maciej

Tak

Dąbrowa Górnicza

R50O

Śmietański

Jacek

Tak

Skawina

Recykling przede wszystkim

R50O

Tarasów

Dariusz

Tak

Bolesław

Darek

R50O

Trojok

Karina

Tak

Katowice

Kari

Bączki

R50O

Waluga

Ireneusz

Nie

Katowice

AR Team Polska

R50O

Wiśniewski

Wojciech

Tak

Sosnowiec

R50O

Złotnicki

Maciej

Tak

Kielce