Lista startowa Zimowe KoRNO 2016

Trasa Nazwisko Imię Wpłata
P15J Brulewska Agata tak
P15J Kowal Hanna tak
P15J Kowal Zofia tak
P15J Rząp Zuzanna tak
P15J Świerczewski Jan tak
P15J Włodek Hanna tak
P15O Bigos Emilian tak
P15O Brulewska Małgorzata tak
P15O Drążyk Barbara tak
P15O Fojt Robert tak
P15O Kasprzyk Marcin tak
P15O Knaś Łukasz nie
P15O Kowal Eugeniusz tak
P15O Kowal Tomasz tak
P15O Kwil Wiktor tak
P15O ŁYCZKO Tomasz tak
P15O Makowska Agnieszka tak
P15O Misterka Ewa nie
P15O Najdzińska Monika tak
P15O Pabich Paweł nie
P15O Pałka Sławomir tak
P15O Piaszczyk Piotr tak
P15O Potęga Joanna tak
P15O Rząp Joanna tak
P15O Słupski Szymon tak
P15O Swędzioł Monika tak
P15O Szafran Adam tak
P15O Szafran Damian tak
P15O Szafran Dariusz tak
P15O Świerczewska Małgorzata tak
P15O Tetlak Magdalena tak
P15O Włodek Marcin tak
P15O Wojtal Tomasz tak
P15O Zobek Wojciech tak
P15O Żółty Dawid tak
P40K Ciosek Beata tak
P40K Hoduń Anna tak
P40K Huzior Ela tak
P40K Jachym Joanna tak
P40K Noga Marta tak
P40K Obuchowska Kinga tak
P40K Obuchowska Małgorzata tak
P40K Patyk Joanna tak
P40K Żero Dagmara tak
P40M Drewniak Łukasz nie
P40M Jachym Paweł tak
P40M Lachera Marek tak
P40M Lulek Zenon tak
P40M Obuchowski Robert tak
P40M Porębski Marek tak
P40M Pręcikowski Rysiek tak
P40M Rajtar Zbigniew nie
P40M Sikora Marek tak
P40M Szpak Paweł tak
P40M Waszkiewicz Tomasz tak
P40M Wąsik Jacek nie
P40M Żero Sebastian tak
R40O Bardzyński Przemysław tak
R40O Dyszy Grzegorz tak
R40O Gwóźdź Paweł tak
R40O Jędrzejkiewicz Łukasz nie
R40O Kapustka Wojciech tak
R40O Kardas Andrzej tak
R40O Kubiczek Dominik tak
R40O Kucharczyk Seweryn tak
R40O Madej Anna tak
R40O Madej Sergiusz nie
R40O Mikler Arkadiusz tak
R40O OCHAL MARIUSZ tak
R40O Peterek Anna tak
R40O Piotrowski Przemysław nie
R40O Półtorak Przemysław nie
R40O Puchalski Tomasz tak
R40O Sambor Rafał tak
R40O Szar Bartosz tak
R40O Szar Jerzy tak
R40O Złotnicki Maciej tak
R50J Gwóźdź Nikodem tak
R50J Mikler Aleksander tak
R50J OCHAL OSKAR tak
R80-100K Adamczyk Agata tak
R80-100K Czarny Basia tak
R80-100K Grabarczyk Bożena tak
R80-100K Malawska Kamila tak
R80-100M Adamczyk Bartosz tak
R80-100M Belica Robert tak
R80-100M Chromiński Kornel tak
R80-100M Cieślicki Mateusz tak
R80-100M Czarny Grzegorz tak
R80-100M Dudek Krzysztof nie
R80-100M Kawecki Dariusz nie
R80-100M KURZAK JANUSZ tak
R80-100M Malawski Filip tak
R80-100M Malicki Grzegorz nie
R80-100M Małodobry Wojciech tak
R80-100M Orszulski Maciej tak
R80-100M Patyk Ireneusz nie
R80-100M Staszewski Daniel tak
R80-100M Tyszkowski Roman tak