Lista startowe Zimowe KoRNO

Trasa piesza 15 km, kategoria OPEN:

L.p. Imię Nazwisko
1 Michał Prusek
2 Ewa Kutylak
3 Paweł Jary
4 Dagmara Żero
5 Marta Noga
6 Robert Fojt
7 Paweł Sieradzy
8 Wioleta Kłysz
9 Grzegorz Paciorek
10 Anna Paciorek
11 Bartłomiej Wower
12 Kamil Molo
13 Marcin Kasprzyk
14 Artur Wieczorek
15 Malgorzata Stempniak
16 Małgorzata Świerczewska
17 Agnieszka Makowska
18 Krzysztof Świerczewski
19 Dorota PUCHAŁA
20 MAGDALENA PUCHAŁA
21 Julia Badiura
22 Wojciech Kapustka
23 Magdalena Tetlak
24 Paweł Tetlak
25 Emilian Bigos
26 Joanna Potęga
27 Mariusz Ziach
28 Agnieszka Zdziarska

Trasa piesza 15 km, kategoria JUNIOR:

L.p. Imię Nazwisko
1 Robert Paciorek
2 Patryk Bloch

Trasa piesza EXTREME 40 km, kategoria KOBIETY:

L.p. Imię Nazwisko
1 Magdalena Stępień
2 Kamila Mac

Trasa piesza EXTREME 40 km, kategoria MĘŻCZYŹNI:

L.p. Imię Nazwisko
1 Artur Moroń
2 Paweł Kosmala
3 Dariusz Czechowicz
4 Filip Malawski
5 Zbigniew Rajtar
6 Sergiusz Białucha
7 Tomasz Domin
8 Łukasz Bluza
9 Tomasz Waszkiewicz
10 Szymon Litwa
11 Grzegorz Korpula
12 Wojciech Wybraniec

Trasa rowerowa 40 km, kategoria JUNIOR:

L.p. Imię Nazwisko
1 OSKAR OCHAL
2 Marcelina Morawska
3 Nikodem GWÓŹDŹ

Trasa rowerowa 40 km, kategoria OPEN:

L.p. Imię Nazwisko
1 Wojciech Wiśniewski
2 MARIUSZ OCHAL
3 Robert Obuchowski
4 Tomasz Niemczewski
5 Teresa Jedynak
6 Adam Ratuszny
7 Sebastian Żero
8 Tomasz Puchalski
9 Justyna Massalska
10 Marcin Michalewicz
11 Przemek Bardzyński
12 Marek Morawski
13 Paweł GWÓŹDŹ
14 Konrad Leyko
15 Magdalena Stachura
16 Krzysztof Krystek
17 Szymon Bubak
18 Anna Peterek
19 Maciej Widera
20 Grzegorz Dura

Trasa rowerowa GIGA, kategoria KOBIETY:

L.p. Imię Nazwisko
1 Basia Czarny
2 Agata Adamczyk
3 Teresa Bugaj
4 Marzka Janerka Moroń

Trasa rowerowa GIGA, kategoria MĘŻCZYŹNI:

L.p. Imię Nazwisko
1 Wojtek Małodobry
2 Grzegorz Czarny
3 Wojciech Pasiecznik
4 Andrzej Grabowicz
5 Mateusz Cieślicki
6 Bartosz Adamczyk
7 Daniel Staszewski
8 Janusz Kurzak
9 Tomasz Ligocki
10 Piotr Niessner
11 Tomasz Bergier
12 Dominik Pluciński
13 Ireneusz Strzelczyk
14 Adam Ślązak
15 Krzysztof Niedośpiał

Zapraszamy do zapisów!