Lista uczestników wycieczki

Informujemy, że Nadleśnictwo Siewierz zwiększyło ilość pakietów startowych – dziękujemy.

Poniżej przedstawiamy listę Uczestników wycieczki – gwiaździstego rajdu, którzy otrzymają pełny pakiet:

L.p. Nazwisko Imię
1 Adwentowicz Adrian
2 bardel robert
3 Basoń Robert
4 Basoń Ewa
5 Bednarczyk Rafał
6 Bednarczyk Magdalena
7 Białas Tomasz
8 Białas Jakub
9 Błachno Paulina
10 Brojerski Adrian
11 Cabała Ada
12 Chrobot Sebastian
13 Ciesielska Iza
14 Cieślicki Mateusz
15 Cudny Magdalena
16 Czarny Basia
17 Czarny Grzegorz
18 Czerner Roman
19 Czernik Robert
20 Dudek Olga
21 dudek grzegorz
22 Dura Grzegorz
23 Ferczykowski Grzegorz
24 Ginko Justyna
25 Godek Adriana
26 Górnik Jan
27 Graniczny Wojciech
28 Grazda Iga
29 Grolik Grzegorz
30 Grondziel Grzegorz
31 Gwóźdź Nikodem
32 GWÓŹDŹ Paweł
33 Gwóźdź Mariusz
34 Jarczyk Kamil
35 Jaworski Rafał
36 Jeliński Tomasz
37 Joanna Borek
38 Kamiński Robert
39 Kardas Martyna
40 Karwalski Paweł
41 Kołbon Beata
42 Kołodziej Dariusz
43 korzec paweł
44 Kosmala Monika
45 Kozioł Weronika
46 Kozlowski Rafal
47 KRZYŻAK RENATA
48 KRZYŻAK KRZYSZTOF
49 Kubarska Anita
50 Kubarski Damian
51 Kucharski Przemysław
52 Kula Arkadiusz
53 kustosz marta
54 Laskowski Daniel
55 Liwocha Marek
56 Maciag Damian
57 Madejska Malwina
58 Madejski Adam
59 Małota Maksymilian
60 Marciniak Anna
61 Marek Iwona
62 Maślak Maciej
63 Melon Robert
64 Mieszczak Jarosław
65 Miszek Aleksandra
66 Niemczewski Tomasz
67 Noga Dagmara
68 Obuchowska Małgorzata
69 Obuchowski Robert
70 Olejnik Remigiusz
71 Oleksiak Tomek
72 Oleksy Piotr
73 Onderka Robert
74 Pacholec Tomasz
75 Papierz Monika
76 Paszka Andrzej
77 Patas Magdalena
78 patyk marcin
79 Peterek Anna
80 Piechota Zbigniew
81 Piechota Szymon
82 Piechota Iwona
83 Pietka Robert
84 PIKUŁA Justyna
85 Pinkawa Agnieszka
86 Pinkawa Grzegorz
87 Piotrowicz Elżbieta
88 Piotrowicz Łukasz
89 Pluciński Dominik
90 Płusa Marcin
91 Popiołek Tomasz
92 PRZEMYSŁAW DATA
93 Rabęda Irmina
94 Ratuszny Adam
95 Rozmus Agnieszka
96 Rudzińska Marta
97 Rutana Tomasz
98 Sroka Rafał
99 Stefanik Kamil
100 Stępień-Zawada Aneta
101 sulejewski dariusz
102 Szczepaniak Paweł
103 Tabor Mateusz
104 Trząski Piotr
105 Twardzik Marta
106 Wajda Weronika
107 Walczyk Monika
108 Wallach Rafał
109 Wieczorek Artur
110 Wodecki grzegorz
111 Wojnicki Marcin
112 Zawada Piotr
113 Żero Sebastian
114
115