Wyniki Dębowego Włóczykija 2015

Przedstawiamy wyniki z rajdu „Dębowy Włóczykij”, który odbył się 2 maja 2015.
Wszelkie uwagi do wyników prosimy zgłaszać na adres: kontakt@rowerowanorka.pl do dnia 10 maja 2015. Po tym terminie wyniki uważamy za oficjalne.
Trasa 40 km, kategoria rodzinna:
Miejsce
Nazwisko
Imię
Nazwa drużyny
Ilość PK
Czas
1
Świerczewski
Krzysztof
W Pogoni Za Duchem & Co.
14
03:47:24
1
Świerczewski
Jan
W Pogoni Za Duchem & Co.
14
03:47:21
1
Różański
Tomasz
W Pogoni Za Duchem & Co.
14
03:47:26
1
Różańska
Joanna
W Pogoni Za Duchem & Co.
14
03:47:20
2
Pasiecznik
Wojciech
Lea Libra
14
03:41:50
2
Adrianna
Chmielowska
Lea Libra
14
03:41:53
3
Obuchowski
Robert
14
03:29:42
3
Obuchowska
Małgorzata
14
03:29:51
3
Obuchowski
Damian
14
03:29:52
4
Świerczewska
Małgorzata
W Pogoni Za Duchem & Co.
13
03:47:27
5
Tkacz
Magdalena
13
04:08:36
5
Michta
Małgorzata
13
04:08:31
5
Wierzbanowski
Grzegorz
13
04:09:15
Trasa 40 km kategoria kobiety:
Miejsce
Nazwisko
Imię
Ilość PK
Czas
1
Ginko
Justyna
14
02:07:52
2
Joanna
Borek
14
02:33:56
3
Faszczowy
Marzena
14
02:33:58
4
Chyżyńska
Katarzyna
14
02:40:13
5
Peterek
Anna
14
02:42:52
6
Czaicka
Anna
14
02:49:44
7
Noga
Dagmara
14
02:57:05
8
Dębska
Anna
14
03:12:01
9
Pielech
Halina
14
03:12:23
10
Wolińska-Parada
Violetta
14
03:15:34
11
Siudak
Agata
14
03:31:45
12
Chmielarz
Joanna
14
03:31:47
13
Włodarczyk
Inga
14
03:31:48
14
Krzyżek-Siudak
Marta
14
03:31:49
15
Krzyżek
Agata
14
03:31:50
16
Kłysz
Wioleta
14
03:38:36
17
Marek
Iwona
Trasa 40 km kategoria mężczyźni:
Miejsce
Nazwisko
Imię
Ilość PK
Czas
1
Słomka
Pawel
14
01:41:12
2
Smaczyński
Grzegorz
14
01:51:52
3
Wiśniewski
Wojciech
14
01:54:18
4
Bardzyński
Przemysław
14
02:00:23
5
Górka
Grzegorz
14
02:00:29
6
Ziach
Mariusz
14
02:07:20
7
Kucharski
Przemysław
14
02:07:32
8
Gocyła
Piotr
14
02:07:44
9
Puchalski
tomasz
14
02:19:14
10
Kłodawski
Piotr
14
02:31:32
11
Dudek
Łukasz
14
02:33:03
12
Wajda
Krzysztof
14
02:34:03
13
Redman
Grzegorz
14
02:40:12
14
Jędrzejkiewicz
Łukasz
14
02:42:54
15
Melon
Robert
14
02:42:56
16
Kozłowski
Rafał
14
02:49:31
17
Ferczykowski
Grzegorz
14
02:49:46
18
Żero
Sebastian
14
02:56:56
19
Gruszka
Michał
14
03:08:30
20
Pielech
Janusz
14
03:12:28
21
Kozioł
Paweł
14
03:15:34
22
Chronowski
Rafał
14
03:19:55
23
Swat
Michał
14
03:20:01
24
Wodecki
Grzegorz
14
03:22:02
25
Fojt
Robert
14
03:38:37
26
Paluch
Michał
13
03:00:46
27
Kowalczyk
Szymon
13
04:08:46
28
Hajek
Sebastian
12
03:26:26
29
Piech
Pawel
12
03:26:34
30
Ratuszny
Adam
12
02:02:35
31
Szumowski
Sebastian
7
02:06:55
Olejnik
Remigiusz
Szajna
Abu
Trasa rowerowa 15 km kategoria rodzinna:
Miejsce
Nazwisko
Imię
Nazwa drużyny
Ilość PK
Czas
1
Dudek
Paweł
Mordercze Ptaki
9
00:58:01
1
Dudek
Alina
Mordercze Ptaki
9
00:58:02
2
Kacper
Miglus
Miglus TEAM
9
01:05:08
2
Miglus
Artur
Miglus TEAM
9
01:05:10
3
Gwóźdź
Nikodem
soffos.pl
9
01:10:19
3
Gwóźdź
Paweł
Soffos.pl
9
01:10:22
4
Kwietniewski
Filip
9
01:17:29
5
Płonka
Marcin
macmar
9
01:20:21
5
Płonka
Maciej
macmar
9
01:20:21
6
Szproch
Jakub
9
01:27:38
6
Zapart
Sara
rowerzyści
9
01:27:47
6
Zapart
Katarzyna
rowerzyści
9
01:27:50
6
Zapart
Konrad
rowerzyści
9
01:27:50
7
Kupis-Kwiecień
Martyna
kwietniówki
9
01:28:49
8
Płachta
Łukasz
9
01:37:07
8
Płachta
Tomasz
9
01:37:10
8
Płachta
Aneta
9
01:37:12
8
Płachta
Franciszek
9
01:37:15
9
Wcisło
Wiktor
Drużyna Wiktora
9
01:40:15
10
Kwiecień
Małgorzata
kwietniówki
9
01:45:50
11
Krzyżak
Renata
DRUŻYNA PIERŚCIENIA
9
01:59:27
11
Krzyżak
Krzysztof
DRUŻYNA PIERŚCIENIA
9
01:59:28
11
Krzyżak
Sebastian
DRUŻYNA PIERŚCIENIA
9
01:59:28
12
Goncerz
Daniel
9
02:01:22
12
Goncerz
Magdalena
9
02:01:23
13
Kosmala
Mariusz
Marta i Team
9
02:03:13
13
Kosmala
Marta
Marta i Team
9
02:03:14
14
Witas
Bartosz
9
02:15:27
14
Witas
Mariusz
9
02:15:28
15
Dudek
Julia
9
02:22:12
15
Dudek
Justyna
9
02:22:13
15
Bielach
Julian
9
02:22:15
16
Górecka
Lucyna
RWD Team
9
02:24:00
16
Górecki
Marcin
RWD Team
9
02:24:02
17
Jakubczyk
Dariusz
NAD Będzin
8
00:59:59
17
Jakubczyk
Amelia
NAD Będzin
8
00:59:59
17
Jakubczyk
Natalia
NAD Będzin
8
00:59:58
18
Korkiewicz
Kinga
8
01:46:20
18
Kosędka
Izabela
8
01:46:22
18
Kosędka
Maja
8
01:46:20
18
Kosędka
Karolina
8
01:46:24
19
Obarzanek
Marcel
4
03:05:03
Trasa rowerowa 15 km kategoria kobiety:
Miejsce
Nazwisko
Imię
Ilość PK
Czas
1
Reychman-Kania
Monika
9
01:07:46
2
Fiedkiewicz
Danuta
9
01:55:58
3
Kopeć
Anna
9
02:59:57
4
Ziach
Katarzyna
9
02:59:58
Trasa rowerowa 15 km, kategoria mężczyźni:
Miejsce
Nazwisko
Imię
Ilość PK
Czas
1
Treliński
Przemysław
9
00:51:38
2
Obarzanek
Mateusz
9
00:58:49
3
Kania
Jan
9
01:07:47
4
Fiedkiewicz
Eugeniusz
9
01:56:00
5
Kopeć
Roman
9
02:58:13
6
Krawczyk
Mieczysław
6
03:27:37
Trasa piesza, kategoria rodzinna:
Miejsce
Nazwisko
Imię
Nazwa drużyny
Ilość PK
Czas
1
Nasiek
Kamil
Kossmmos
8
02:03:43
1
Kosmala
Anna
Kossmmos
8
02:03:44
2
Kawecki
Maciej
JBMIP
8
02:24:55
2
Kawecki
Jarosław
JBMIP
8
02:24:56
2
Kawecka
Izabela
JBMIP
8
02:24:58
2
Kawecka
Patrycja
JBMIP
8
02:25:00
3
Huzior
Ela
8
02:48:15
3
Huzior
Tymon
8
02:48:16
Trasa piesza, kategoria kobiety:
Miejsce
Nazwisko
Imię
Ilość PK
Czas
1
Mroczek
Katarzyna
9
01:31:53
2
Łukasik
Joanna
9
02:33:59
3
Łukasik
Katarzyna
9
02:34:01
4
Łukasik
Anna
9
02:34:03
5
Paluch
Anna
9
02:56:17
6
Dudek
Katarzyna
9
02:56:21
7
Ziębińska
Karolina
9
02:59:19
8
Jędrzejkiewicz
Halina
9
03:12:06
9
Gomółka
Justyna
8
03:18:44
10
Marta
Noga
5
02:37:21
11
Krzysztofczyk
Agata
Trasa piesza, kategoria mężczyźni:
Miejsce
Nazwisko
Imię
Ilość PK
Czas
1
Brol
Marcin
9
00:56:12
2
Wower
Bartłomiej
9
01:00:11
3
Mroczek
Dawid
9
01:31:56
4
Rank
Dariusz
9
01:36:49
5
Szafran
Dariusz
9
02:17:34
6
Słupski
Szymon
9
02:17:36
7
Szafran
Damian
9
02:17:37
8
Szafran
Adam
9
02:17:40
9
Jędrzejkiewicz
Wiesław
9
03:12:05
10
Huzior
Roman
8
02:48:17
11
Koloda
Zbyszek
8
03:18:43
Wszystkim Uczestnikom gratulujemy wyniku!