Wyniki Pucharu KoRNO & LaserCup 2016

Prezentujemy wyniki Pucharu KoRNO & Laser Cup 2016:

PRJ
Miejsce Nazwisko Imię
1 Włodek Hanna
2 Świerczewski Jan
3 Kowal Zofia
4 Pośpiech Lila
5 Kowal Hanna
6 Rząp Zuzanna
7 Pośpiech Pola
8 Czaicka Lena
8 Zębik Karolina
10 Adamus Kacper
11 Adamus Kornel
11 Przygodzińska Kinga
13 Czaicka Nadia
13 Brulewska Agata
15 Błaszczyk Mateusz
15 Król Alicja
17 Anyż Julia
18 Anyż Emilia
19 Jackowski Marcin Jerzy
20 Jackowski Marek
21 Błaszczyk Zuzia
22 Hajduk Dominika
PRK
L.p. Nazwisko Imię
1 Swędzioł Monika
2 Świerczewska Małgorzata
3 Makowska Agnieszka
4 Kazoń Dominika
5 Potęga Joanna
6 Wróblewska Aleksandra
6 Tetlak Magdalena
8 Włodek Magdalena
9 Lachera Kamila
10 Frydrysiak Sylwia
11 Zębik Edyta
11 Rząp Joanna
13 Cupiał Marta
13 Pawlak-Wojtal Anna
13 Brulewska Małgorzata
16 Drążyk Barbara
17 Kazoń Monika
17 Pielech Magdalena
19 Jackowska Paulina
19 Najdzińska Monika
21 Rudzińska Marta
21 Misterka Ewa
23 Nowak Joanna
24 Paluch Anna
25 Kucypera Dagmara
26 KOSTKA MARIA
PRM
Miejsce Nazwisko Imię
1 Kasprzyk Marcin
2 Łyczko Tomasz
3 Włodek Marcin
4 Pałka Sławomir
5 Świerczewski Krzysztof
6 Kowal Tomasz
7 Pośpiech Dariusz
8 Korzeniewski Łukasz
9 Jary Paweł
10 Kucharczyk Seweryn
11 Książek Mikołaj
12 Jakubas Piotr
13 Kapłon Jakub
14 Mazur Krzysztof
15 Kapłon Maciej
16 Lech Aleksander
17 Wojtal Tomek
18 Anyż Łukasz
19 Pasternak Stanisław
20 Hejczyk Rafał
21 Szymborski Paweł
22 Jackowski Marcin
23 Przygodziński Paweł
24 Dzienis Bogumił
25 Nowak Robert
26 Bardzyński Łukasz
27 Knaś Łukasz
28 Szlęzak Kamil
29 Ligocki Tomasz
30 Żółty Dawid
31 Szafran Dariusz
32 Szafran Adam
33 Szafran Damian
34 Słupski Dariusz
35 Fojt Robert
36 Kowal Eugeniusz
PK
Miejsce Nazwisko Imię
1 Wąsowicz Katarzyna
2 Patyk Joanna
3 Płachta Aneta
4 Hoduń Anna
4 Osyszko Izabela
4 Malawska Kamila
4 Mroczek Kasia
4 Sowińska Agata
9 Dąbrowska Anna
9 Żero Dagmara
11 Męcina Anna
11 Sumera Magdalena
13 Ciosek Beata
13 Karlik-Kałusek Agnieszka
13 Madejska-Janiec Justyna
16 Obuchowska Małgorzata
16 Sołkowska Joanna
18 Szawdzin Anna
19 Obuchowska Kinga
20 Noga Marta
21 Manterys Kornelia
PM
Miejsce Nazwisko Imię
1 Pręcikowski Ryszard
2 Waszkiewicz Tomasz
3 Sikora Marek
4 BIAŁUCHA SERGIUSZ
5 Porębski Marek
6 Wąsik Jacek
7 Bluza lukasz
7 Rajtar Zbigniew
9 Korpula Grzegorz
9 Litewka Jacek
9 Czechowicz Dariusz
9 Płachta Łukasz
9 Solecki Tomasz
14 Malawski Filip
15 pyta krzysiek
16 Fojt Robert
16 Szpak Paweł
18 Lulek Zenon
19 Jachym Paweł
20 Mroczek Dawid
20 Obuchowski Robert
22 Gabała Michał
23 Kałusek Jacek
RRK
Miejsce Nazwisko Imię
1 Peterek Anna
2 PUCHALA DOROTA
3 Nawrocka Olga
4 Nowińska Renata
5 Rychlik Anna
6 PUCHAŁA Magdalena
7 Patas Magda
7 Płachta Aneta
7 Madej Anna
10 Szubert Basia
10 Ziętek Sylwia
12 Gomółka Justyna
12 Handydraj Daria
12 Rudnicka Iwona
15 Marek Iwona
16 Piekoszowska Mirosława
16 Świda Joanna
18 Ginko Justyna
18 Krybus Martyna
20 Dębska Anna
20 Melon Robert
22 Pach Małgorzata
22 Pielech Halina
24 Jaśkiewicz Iwona
24 Maksym Sylwia
26 Pawlak-Wojtal Anna
27 Haja Magdalena
28 suliga katarzyna
29 Wróbel Karolina
30 Makowska Agnieszka
RRJ
Miejsce Nazwisko Imię
1 Mikler Aleksander
2 Gwóźdź Nikodem
3 OCHAL OSKAR
4 Gorczyca Michał
4 Ligocki Mateusz
6 CIEPLAK MACIEJ
6 CIEPLAK MIKOŁAJ
6 KARDAS SZYMON
9 Kowalczyk Mateusz
9 Siwiak Piotr
11 Kowalczyk Zuzanna
12 Gwóźdź Julita
RRM
Miejsce Nazwisko Imię
1 Sambor Rafał
2 Kapustka Wojciech
3 Puchalski Tomasz
4 Kubiczek Dominik
5 Mikler Arkadiusz
6 OCHAL Mariusz
7 Gwóźdź Paweł
8 Janusz Bartłomiej
9 Pytlik Wojciech
10 Wiśniewski Wojciech
11 Kucharczyk Seweryn
12 Jasonek Jerzy
13 Płachta Łukasz
14 Złotnicki Maciej
15 Bardzyński Przemek
16 Kłapcia Michał
17 KARDAS ANDRZEJ
18 Jędrzejkiewicz Łukasz
19 Biernat Wojciech
20 Dyszy Grzegorz
21 Sołtysik Mariusz
22 Kołodziej Sebastian
23 Polaczyk Tomasz
24 Ligocki Tomasz
25 Ziach Mariusz
26 Szar Jerzy
27 Stasiak Krzysztof
28 Ślusarczyk Krzysztof
29 Pytel Marek
30 Szajna Abu
31 Madej Sergiusz
32 Olejnik Remigiusz
33 Portka Mariusz
34 Tarasow Dariusz
35 Juda Arkadiusz
36 Paduszyński Piotr
37 Rudnicki Mariusz
38 Bajor Mirosław
39 Dura Grzegorz
40 Kowalski Przemysław
41 Wieczorek artur
42 danielewski miłosz
43 Gorczyca Paweł
44 Bogdan Robert
45 Płażyński Bartosz
46 Swędzioł Adrian
47 Matuszek Arkadiusz
48 Bardzyński Łukasz
49 Kotkowski Wojciech
50 Krystek Krzysztof
51 Kwiatkowski Jakub
52 Olszówka Tomasz
53 Piekoszowski Stefan
54 Znojek Kazimierz
55 Jary Paweł
56 Żółty Dawid
57 Goleśny Kamil
58 Kiel Sebastian
59 Król Marek
60 Obrzud Paweł
61 Liszka Tomasz
62 Sobina Bartłomiej
63 Rybak artur
64 Wilamowski Błażej
65 Baran Darek
66 Waletko Igor
67 Pielech Janusz
68 Rybak Ireneusz
69 Krzesa Radek
70 Orszulski Maciej
71 Leszczorz Wojciech
72 Trojanowski Dawid
73 JAGUSIAK Kamil
74 Janusiak Dawid
75 Pytka Zbigniew
76 pawlik marcin
77 Kowalczyk Krzysztof
78 Krysowski Alan
RK
Miejsce Nazwisko Imię
1 Adamczyk Agata
2 Czarny Basia
3 Adamczyk Ewa
4 Stachura Magdalena
4 Sumera MAGDALENA
6 Nieduziak Angelika
6 Grabarczyk Bożena
8 Dudek Magdalena
9 Twardzik Marta
10 Chmielarz Azja
11 Hajduk Lidka
12 Ziętek Sylwia
13 Lenczak Krysia
14 Malawska Kamila
15 Bukowska Agnieszka
16 Zadworna Katarzyna
17 Gajdzik Patrycja
18 Jedynak Teresa
RM
Miejsce Nazwisko Imię
1 Cieślicki Mateusz
2 Tyszkowski Roman
3 Małodobry Wojciech
4 Staszewski Daniel
5 Adamczyk Bartosz
6 Banaszkiewicz Piotr
7 Szawdzin Krzysztof
8 Patyk Ireneusz
9 Niedośpiał Krzysztof
10 KURZAK JANUSZ
11 Rychlik Michał
12 Orszulski Maciej
13 Czarny Grzegorz
14 Drewniak Łukasz
15 Pasiecznik Wojciech
16 Ziach Mariusz
17 Adamczyk Jarek
18 Malawski Filip
19 Śmieja Daniel
20 Brudło Paweł
20 Ślązak Adam
22 Walentowski Radosław
23 Bober Bartłomiej
23 Liszka Grzegorz
25 Jakubek Krystian
25 Pisarek Piotr
25 Belica Robert
28 Prokop Paweł
28 Sopora Michał
28 Niewęgłowski Piotr
31 Lipiński Robert
31 Mirowski Łukasz
33 Hołdakowski Wojciech
34 Nowicki Jacek
35 Janus Sebastian
35 Miłek Adam
37 Wieczorek Jarosław
37 Winiecki Jakub
37 Chromiński Kornel
40 Wiktorowski Krzysztof
41 Sójka Tomasz
42 Dudek Krzysztof
42 Leyko Konrad
44 Grolik Grzegorz
44 Witkowski Marcin
46 Białas Tomek
46 Zarzycki Piotr
48 Bergier Tomasz
48 Niemczewski Tomasz
50 Wiater Tomasz
51 Jaworski Rafał
52 Dworakowski Dariusz
52 Malicki Grzegorz
54 Sulejewski Dariusz
55 Kuczyński Damian
56 Korzec Staszek
56 Kurpanek JANUSZ
58 Kowalik Jacek
58 Widera Maciej
60 Wilczyński Dariusz
60 Zadworny Tomasz
62 Błaszczyk Darek
63 Skowronek Maciej
64 Jakubas Piotr
65 Książek Mikołaj
66 Szajna Abu
67 Hajduk Jacek
68 Kot Maciej
69 Cichoń Paweł
70 Zieliński Paweł
71 Turek Darek
72 Brych Miłosz
72 Dyszy Grzegorz
74 Baster Przemysław
75 Gryszkalis Marcin
76 Kawecki Dariusz
77 Patrzałek Grzegorz
78 Kazior Wojciech
79 Konieczny Tomasz

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wspaniałą rywalizację.
Dziękujemy firmie Laser Cup za współpracę.
Wszystkim Uczestnikom gratulujemy wyniku.
Szczegółowe wyniki dostępne są w pliku.

plakat

Krótka fotorelacja z rozdania pucharów:

15541263_1210014232416481_743410102215491672_n

15589926_1210051585746079_8944802611208573599_n

15578615_1210049702412934_422862379559188876_n

15492077_1210050002412904_6624260481446631225_n

15621619_1210051455746092_7677151144166434584_n

15590147_1210050049079566_6694483180890375850_n

14600981_1210050592412845_2035513648726508031_n

15622645_1210052039079367_3845453203447215228_n

15578433_1210053095745928_8655370934600504457_n

Zapraszamy do zabawy w roku 2017!