Wyniki Wiosennego KoRNO 2015

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wspaniałą atmosferę, którą stworzyliście na naszym rajdzie.

Przedstawiamy wyniki. Wszystkim Uczestnikom gratulujemy startu.

Na uwagi przesłane na adres: kontakt@rowerowanorka.pl czekamy do dnia 30 marca 2015. Po tym terminie wyniki uważamy za oficjalne.

Piesza extreme 50 km – kobiety

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Ilość PK Czas
1 Elżbieta Huzior Orzesze Elabiega 10 08:31:05
2 Kamila Mac Liszki Jak Mustangi 9 07:03:39
NKL Małgorzata Lusina Kraków Zabierzów Biega

Piesza extreme 50 km – mężczyźni

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Ilość PK Czas
1 Slawomir Dajema Kraków Zgormysyny AT 10 04:50:32
2 Paweł Kosmala Sosnowiec Vajra Team 10 05:46:50
3 Mateusz Kaźmierczak Mikołów Eventyr Team 10 06:37:20
4 Tomasz Waszkiewicz Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem 10 06:38:53
5 Bartosz Zugaj 10 07:02:12
6 Tomasz Motała Tarnowskie Góry ttmtt JesteśPozaTrasą 10 07:21:44
7 Zbigniew Bernat Siemianowice Śląskie JesteśPozaTrasą 10 07:21:59
8 Szymon Litwa Mysłowice O!Błędny 10 07:41:44
9 Sergiusz Białucha Bytom serbio SAINT GOBAIN SQUAD 10 08:31:00
10 Przemysław Porada Teklinów 9 07:50:33
11 Piotr Marszałek Marklowice Górne UKS-ZSZ Jedynka Jastrzębie-Zdrój 8 04:32:01
12 Filip Malawski Kraków manny Jak Mustangi 8 07:04:02
13 Grzegorz Mytnik Zabierzów Zabierzów Biega 5 07:19:12

Piesza rekreacyjna 15-20 km – junior

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Ilość PK Czas
1 Kuba Siewniak Sosnowiec 5 02:57:29

Piesza rekreacyjna 15-20 km – open

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Ilość PK Czas
1 Bartłomiej Wower Chorzów CSC Adventure Academy 5 01:40:00
2 Paweł Kokoszka Zawiercie Kokers Niezdecydowani 5 02:12:41
3 Karolina Greń Zawiercie Niezdecydowani 5 02:12:53
4 Arkadiusz Frankowicz Będzin Frani Halo Halo Franku 5 02:18:28
5 Tomasz Siewniak Sosnowiec 5 02:57:54
6 Magdalena Wilczek Katowice Beboki 5 03:02:13
7 Paweł Zieliński Bydgoszcz Beboki 5 03:02:25
8 Agata Śliwińska Gliwice Baab 5 03:04:19
9 Kinga Jadwiszczyk Mikołów Eventyr Team 5 03:07:16
10 Ewelina Knaś Piekary Śląskie F-team 5 03:08:10
11 Łukasz Knaś Piekary Śląskie sid F-team 5 03:08:11
12 Marta Rząsa Mikołów Topinambury 5 03:27:39
13 Agnieszka Zalewska Katowice Topinambury 5 03:27:42
14 Anna Szawdzin 5 03:49:41
15 Marta Gamrat Sosnowiec 5 03:49:57
16 Wiesław Serafin Dąbrowa Górnicza 5 03:50:21
17 Paweł Gamrat Sosnowiec 5 03:50:39
18 Damian Szafran Tłuczań Dymion 5 04:27:07
19 Dariusz Szafran Tłuczań Szakal 5 04:27:12
20 Iwona Marek Będzin 5 05:11:58
21 Justyna Gomółka Bolesław 5 05:12:04
22 Zbyszek Koloda Będzin wallace Ghostbikers 5 05:12:26

Rowerowa giga 100 km – kobiety

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Ilość PK Czas
1 Agata Motyl-Adamczyk kraków Zdezorientowani 11 07:20:13
2 Basia Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS 11 08:10:13
3 Magdalena Dudek Kraków Motorola Solutions 11 08:48:24
4 Marta Twardzik Rydułtowy YelloBike 9 08:30:39
5 Joanna Wiensz Katowice JO Beep YelloBike 9 08:48:12
6 Anna Kucia KRAKÓW Jura w 4 PORY roku 8 05:52:49
7 JOANNA BOREK KATOWICE DZO BOR YelloBike 8 08:31:20

Rowerowa giga 100 km – mężczyźni

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Ilość PK Czas
1 Tomasz Ligocki Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team 11 04:56:39
2 Paweł Pabich Zawiercie Sengam Sport Racing Team 11 05:03:01
3 JANUSZ KURZAK ZAWIERCIE SENGAM SPORT RACING TEAM 11 05:03:02
4 Piotr Banaszkiewicz Łódź piobiker KTR BikeOrient 11 05:24:33
5 Sebastian Mański Żory Eventyr 11 05:46:38
6 Krzysztof Mański Żory EventyrTeam 11 05:46:39
7 Michał Sopora Chorzów ventoux 11 05:49:40
8 Marcin Michalak Łódź MMM KTR BikeOrient 11 05:57:02
9 Adam Ślązak Katowice Chaszczojeźdźcy 11 06:06:24
10 Krzysztof Szawdzin Wrocław 11 06:07:48
11 Jarek Wieczorek Wrocław Wieczorek Team 11 06:07:54
12 Robert Baś Kraków 11 06:08:00
13 Krzysztof Niedośpiał Dąbrowa Szlachecka Kris No Stres 11 06:15:28
14 Paweł Słomka Pilchowice Pablo KTR BikeOrient 11 06:24:05
15 Mateusz Cieślicki Dąbrowa Górnicza 11 06:32:09
16 Mariusz Suty 11 06:32:17
17 Tomasz Bergier Zielonki Bruno Zgórmysyny 11 06:40:00
18 Bluza Łukasz 11 06:57:09
19 Grzegorz Malicki Kraków Malin Bikeholicy 11 06:57:58
20 Staszek Korzec Kraków Bikeholicy 11 06:58:07
21 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja 11 07:03:08
22 Bartosz Adamczyk kraków Zdezorientowani 11 07:20:22
23 Krzysztof Pakuła Radzionków ekokrzychu ekobike 11 07:27:40
24 Wojciech Pakuła Radzionków bike102 ekobike 11 07:27:47
25 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza oi punx 11 07:34:07
26 Przemysław Piotrowski Sosnowiec Kidler PGD Grupa 11 07:59:02
27 Tomasz Rytwiński Bielsko-Biała trytwin PGD GRUPA 11 07:59:08
28 Przemysław Półtorak Sosnowiec Kierownik PGD Grupa 11 07:59:15
29 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS 11 08:10:19
30 Wojciech Pasiecznik Katowice Ważna Ryba 11 08:12:00
31 Radosław Paszko Zawiercie 11 08:23:52
32 Dawid Myśliwiec Żory Eventyr 11 08:46:19
33 Dariusz Kawecki Zabrze djk71 ETISOFT BIKE TEAM 11 08:50:29
34 Tadeusz Dudkiewicz RADLIN tadzik1963 MIKESZ TEAM 11 08:51:47
35 Kamil Jagusiak Częstochowa ASR 10 06:48:19
36 Dawid Trojanowski Częstochowa ASR 10 06:48:25
37 Bartosz Mazur Sosnowiec MAZI GHOSTBIKERS 10 07:24:14
38 Wojciech Miguła Orzesze Dziobak tim ti rim team 10 08:16:00
39 Maciej Skowronek Orzesze tim ti rim team 10 08:16:05
40 Sebastian Burzych Katowice swirus YelloBike 10 08:48:52
41 Andrzej Kandziora Ruda Śląska janolbracht ACTIVA-TEAM Ruda Śląska www.rower.com.pl 9 08:23:43
42 Przemysław Data KAtowice cyfrondata YelloBike 9 08:29:52
43 Damian Kubarski 9 08:30:20
44 Tomasz Białas Chorzów Whitas YelloBike 9 08:30:27
45 Rafał Jaworski Ruda Śląska SZPRYCHA YelloBike 9 08:31:14
46 Daniel Laskowski Katowice Dani YelloBike 9 08:31:28
47 Jacek Kowalik KATOWICE YelloBike 9 08:31:38
48 GRZEGORZ GROLIK KATOWICE BAIK YelloBike 9 08:32:11
49 Michał Ślęzak Mysłowice YelloBike 9 08:32:18
50 Tomasz Grzelak Bytom Żuku YelloBike 9 08:34:20
51 Krzysztof Kucia Kraków Jura w 4 PORY roku 8 05:52:45
52 Dominik Pluciński Sosnowiec 8 07:58:43

Rowerowa rekreacyjna 40-50 km – junior

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Ilość PK Czas
1 Marek Gębski Jaworzno
2 Oskar Ochal Sosnowiec OskiPolski Grupa Kolarska Zagłębie Sosnowiec 10 03:49:10
3 Dusia Szajna Zielonki Dusia Lider Bajk eMTeBe 10 06:21:30
4 Nikodem Gwóźdź PIEKARY ŚLĄSKIE rico soffos.pl 9 04:43:59

Rowerowa rekreacyjna 40-50 km – open

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Nick Nazwa drużyny Ilość PK Czas
1 Adam Ratuszny Będzin Ghost Ghostbikers 10 03:06:37
2 Tomasz Puchalski Królewskie Poochaty 10 03:23:40
3 Przemysław Bardzyński Dąbrowa Górnicza pon3ek 10 03:25:32
4 Wojciech Wiśniewski Sosnowiec 10 03:29:50
5 Mariusz Gajak Dabrowa Górnicza Mario BANIMEX MTB TEAM 10 03:35:38
6 Grzegorz Smaczyński Dąbrowa Górnicza BANIMEX MTB TEAM 10 03:37:49
7 Gnat Dariusz Gnatek Banimex MTB 10 03:37:52
8 Paweł Dudek Katowice Mordercze Ptaki 10 03:49:11
9 Krzysztof Dudek Sosnowiec Mordercze Ptaki 10 03:49:12
10 Grzegorz Gębski Jaworzno 10 03:51:11
11 Radosław Musioł Gliwice Rad 10 03:52:31
12 Łukasz Bardzyński Dąbrowa Górnicza 10 03:53:02
13 Piotr Kłodawski Dąbrowa Górnicza kiri 10 03:53:53
14 Joanna Kuwik 10 03:53:59
15 Marek Morawski 10 03:54:20
16 Maciej Stojak Dąbrowa Górnicza 10 03:57:40
17 Marcin Płusa Sosnowiec Ghostbikers 10 04:21:41
18 Przemysław Kucharski Dąbrowa Górnicza krzemek GHOSTBIKERS 10 04:21:42
19 Rafał Kozłowski Mysłowice Nico Ghostbikers 10 04:21:47
20 Grzegorz Ferczykowski Sosnowiec Feru Ghostbikers 10 04:21:58
21 Marcin Łuczak 10 04:24:57
22 Robert Wdowiak Łódź Robert Wdowiak Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi 10 04:24:58
23 Mateusz Pach Łódź OrientAkcja 10 04:35:01
24 Andrzej Perliński Łódź Mjr. OrientAkcja 10 04:35:18
25 Janusz Malczewski 10 04:58:01
26 Jacek Wrzeciono Świętochłowice 70+ 10 04:58:06
27 Paweł Jary Świętochłowice 70+ 10 04:58:17
28 Grzegorz Redman Czeladź G.Redman 10 05:10:30
29 Katarzyna Chyżyńska Czeladź 10 05:10:31
30 Marek Pytel Katowice Mozo 10 05:17:07
31 Robert Bogdan Ruda Śląska Rengers 10 05:17:15
32 Bartosz Słomiński Bełchatów 10 05:20:00
33 Tomasz Nowak Gorol z Hanysem 10 05:22:16
34 Aleksander Kentzer Gorol z Hanysem 10 05:22:30
35 Sebastian Żero Będzin GHOSTBIKERS 10 05:23:17
36 Dagmara Noga Będzin GHOSTBIKERS 10 05:23:20
37 Olga Nawrocka Kraków 10 05:25:21
38 Kinga Obuchowska Dąbrowa Górnicza 10 05:39:00
39 Tomek Liszka Katowice Licha Na maksa czyli jakieś 30% 10 05:49:53
40 Ewa Sołtys Na maxa czyli jakieś 30% 10 05:50:20
41 Wojciech Sułek Na maxa czyli jakieś 30% 10 05:50:27
42 Radomir Krzesa Katowice Radek Na maksa czyli jakieś 30% 10 05:50:59
43 Krzysztof Wajda Katowice Crisstus Mulder and Scully 10 06:21:03
44 Marzena Faszczowy Tychy Arzena Mulder and Scully 10 06:21:08
45 Mariusz Ochal Sosnowiec Mariotruck 10 06:21:38
46 Małgorzata Obuchowska Dąbrowa Górnicza 10 06:21:53
47 Robert Obuchowski Dąbrowa Górnicza Robinio 10 06:22:19
48 Grzegorz Dura Będzin JestesPozaTrasa 10 06:36:56
49 Anna Peterek Dąbrowa Górnicza 10 06:38:59
50 Robert Melon Dąbrowa Górnicza 10 06:39:20
51 Janusz Pielech Dąbrowa Górnicza PIELESZKI 10 06:41:37
52 Halina Pielech Dąbrowa Górnicza PIELESZKI 10 06:41:43
53 Violetta Wolińska-Parada Dąbrowa Górnicza violawp PAVIO 10 07:47:45
54 Paweł Kozioł Sarnów kronos PAVIO 10 07:47:45
55
56 JAROSŁAW BARTYZEL SOSNOWIEC PlamyNaSłońcu 9 04:00:07
57 Michał Łączkowski Zawiercie mlacz 9 04:41:00
58 Daria Handydraj Radomsko Daria Lider Bajk eMTeBe 9 04:44:17
59 Abu Szajna Zielonki Abu Lider Bajk eMTeBe 9 04:46:18
60 Basia Szubert Kraków Basia Lider Bajk eMTeBe 9 04:46:27
61 Krzysztof Jamrozik Kraków Lider Bajk eMTeBe 9 04:46:30
62 Paweł Gwóźdź PIEKARY ŚLĄSKIE pablaris SOFFOS.PL 8 07:00:31
63 Bartłomiej Frydrych 3 05:39:48

Pozdrawiamy!