Wyniki Wiosennego KoRNO 2017

Przedstawiamy wyniki Wiosennego KoRNO.
Szczegółowe wyniki dostępne są w pliku.
Wszystkim gratulujemy!

Trasa Miejsce Nazwisko Imię
P15J 1 Mazur Oskar
P15J 2 Opala Paweł
P15J 3 Olejnik, Emilia
P15J 4 Zawodzińska Angelika
P15J 5 Szałwińska Aleksandra
P15J 6 Talaga Gabrysia
P15J 7 Pieprzyca Wiktoria
P15J 8 Smęder Franciszek
P15J 9 Smęder Hanna
P15J 10 Smęder Antoni
P15J 11 Kowal Hanna
P15J 11 Kowal Zofia
P15J 11 Król Alicja
P15J 11 Król Maciej
P15J 11 Przygodzińska Kinga
P15J 16 Włodek Hanna
P15J 17 Gomółka Natalia
P15J NKL Henzolt Piotr
P15O 1 Molo Kamil
P15O 2 Wieczorek Artur
P15O 3 Brych Marcin
P15O 4 Świerczewska Małgorzata
P15O 5 Żółty Dawid
P15O 6 Wiktorowicz Mateusz
P15O 7 Sołtysik Maria
P15O 8 Kolodziej Sebastian
P15O 9 Kołodziej Marta
P15O 10 Kołodziej Sara
P15O 11 Garczorz Sławomir
P15O 12 Gałecka Andrzej
P15O 13 Spernol Piotr
P15O 14 Tetlak Magdalena
P15O 15 Sędzik Agnieszka
P15O 16 Gamrat Marta
P15O 17 Gamrat Paweł
P15O 18 Wilk Kamil
P15O 19 Gołba Magdalena
P15O 20 Barciej Magdalena
P15O 21 Obuchowska Kinga
P15O 22 Obuchowska Małgorzata
P15O 23 Obuchowski Robert
P15O 24 Jędrzejczyk Justyna
P15O 25 Ziębińska Karolina
P15O 26 Kowal tomasz
P15O 26 Król Anna
P15O 26 Przygodziński Paweł
P15O 29 Mazur Krzysztof
P15O 30 Włodek Marcin
P15O 31 Pieprzyca Dariusz
P15O 32 Talaga Dominik
P15O 33 Kuś-Smęder Anna
P15O 34 Smęder Witold
P15O 35 Bigos Emilian
P15O 35 Drążyk Barbara
P15O 35 PABIAN EWELINA
P15O 35 Potęga Joanna
P15O 35 Żakowska Ludmiła
P15O 40 Gomółka Adrian
P15O 41 Nieduziak Magdalena
P15O 42 Wąsowicz Katarzyna
P15O 43 Czarny Leszek
P15O 44 Kurtyka Maria
P15O 45 Czarny Aleksandra
P15O NKL Jędrzejczyk Kamil
P50K 1 Malawska Kamila
P50K 2 Makowska Agnieszka
P50K 3 Patyk Joanna
P50K 4 Huzior Ela
P50M 1 bluza lukasz
P50M 1 Kaźmierczak Mateusz
P50M 3 Banaszkiewcz Piotr
P50M 4 Gorczyca Paweł
P50M 5 Łach Piotr
P50M 6 Porębski Marek
P50M 7 Majkowski Jacek
P50M 8 Widera Maciej
P50M 9 Korpula Grzegorz
P50M 10 Pręcikowski Rysiek
P50M 11 Litewka Jacek
P50M 12 Malawski Filip
P50M 13 Gabała Michał
P50M 14 Waszkiewicz tomasz
P50M 15 Sikora Marek
R100-130K 1 Janerka Moroń Marzka
R100-130K 2 Motyl-Adamczyk Agata
R100-130K 3 Adamczyk Ewa
R100-130K 4 Grabarczyk Bożena
R100-130K 5 Nowińska Renata
R100-130K 6 Rychlik Anna
R100-130K 7 Nieduziak Angelika
R100-130K 8 Żero Dagmara
R100-130K 9 Czarny Basia
R100-130K 10 Twardzik Marta
R100-130M 1 Zarzycki Piotr
R100-130M 2 Adamczyk Bartosz
R100-130M 3 Słomka Paweł
R100-130M 4 Staszewski Daniel
R100-130M 5 Adamczyk Jarek
R100-130M 6 Chromiński Kornel
R100-130M 7 Tyszkowski Roman
R100-130M 8 Pasiecznik Wojciech
R100-130M 9 Cieślicki Mateusz
R100-130M 10 Rychlik Michał
R100-130M 11 Malicki Grzegorz
R100-130M 12 Czarny Grzegorz
R100-130M 13 Żero Sebastian
R100-130M 14 Sulejewski Dariusz
R100-130M 15 Wiater tomasz
R100-130M 16 Wesołowski Adam
R100-130M 17 Grolik Grzegorz
R100-130M 18 Małodobry Wojciech
R100-130M 19 Jaworski Rafał
R100-130M 20 Kapustka Wojciech
R50J 1 GWÓŹDŹ Nikodem
R50J 2 Ochal Oskar
R50J 3 Mikler Aleksander
R50J 4 Śmietański Mikołaj
R50J 5 Konopiński Mikołaj
R50O 1 Waluga Ireneusz
R50O 2 Kot Maciej
R50O 3 Leyko Konrad
R50O 4 Puchalski tomasz
R50O 5 kazimierczak tomasz
R50O 6 Wiśniewski Wojciech
R50O 7 Massalska Justyna
R50O 8 Dura Grzegorz
R50O 9 Złotnicki Maciej
R50O 10 Ochal Mariusz
R50O 11 GWÓŹDŹ Paweł
R50O 12 Madej Sergiusz
R50O 13 Madej Anna
R50O 14 Stojak Maciej
R50O 15 Gomółka Justyna
R50O 16 Tarasów Dariusz
R50O 17 Paduszyński Piotr
R50O 18 Olejnik Remigiusz
R50O 19 Pach Mateusz
R50O 20 Perliński Andrzej
R50O 21 Brych Miłosz
R50O 22 Liszka Tomek
R50O 23 Krysowski Alan
R50O 24 Mikler Arkadiusz
R50O 25 Dyszy Grzegorz
R50O 26 Rogala Magdalena
R50O 27 Krężel Wojciech
R50O 28 Krężel Joanna
R50O 29 Śmietański Jacek
R50O 30 Sułek Wojciech
R50O 31 Konopiński Maciek
R50O 32 Labut Maria
R50O 33 Brulewska Małgorzata
R50O 34 Kot Iwona
R50O 35 Jakubas Piotr
R50O 36 Łepki Dominika
R50O 37 Niemczewski tomasz
R50O 38 Trojok Karina
R50O 39 Malina Bartłomiej
R50O 40 Pytlik Wojciech
R50O 41 Kiel Sebastian
R50O 42 Obrzud Paweł
R50O 43 Janusz Bartłomiej
R50O 44 Pytka Zbigniew
R50O 45 Adamczyk tomasz